ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
КРУГЛИЙ СТІЛ «Проблеми політичної та громадської діяльності ромської спільноти Одеської області»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Сесію розпочали з кінця
13.06.2018 / Газета: Одесские известия / № 45(5069) / Тираж: 18937

… Дев’ятнадцята сесія Одеської обласної ради VII скликання мала загалом стрімкий і ритмічний перебіг, тож розгляд 61 важливого питання, винесеного на її порядок денний, не був аж надто тривалим. Блискавичні голосування добре узгоджених у комісіях питань лиш ледь-ледь пригальмовувалися суперечками про те, де взяти гроші на укріплення Північної стіни Білгород-Дністровської фортеці та залагодженням якихось технічних моментів. Щоправда, вийти на цю крейсерську швидкість депутатам вдалося не відразу. До порядку денного вони взялися лише через півтори години після відкриття засідання. Після традиційних вітань і нагороджень депутати прийняли відставку своєї колеги Марії Гайдар (її наступником став інший представник «Солідарності» Юрій Басюк). Потому розпочалася низка емоційно напружених депутатських виступів за доволі резонансними темами.

Так, депутат обласної ради Михайло Лазаренко порівнював з Освенцимом розташований у Балтському районі Піщанський інтернат для дітей-сиріт з вадами розумового розвитку. За словами депутата, тут взимку в кімнатах було +12...+14оС в приміщеннях, в деяких кімнатах не було світла, а в санвузлах гарячої води немає і досі. Голова Одеської ОДА Максим Степанов запевнив, що влада реагує на цю ситуацію. Зауважив, що саме під час ініційованих ним перевірок було виявлено недостачу вугілля у 100 тонн. З цього приводу ведеться слідство, директор вже написав заяву по звільнення.

Представники Опозиційного блоку закидали губернатору, що він не звітує належним чином перед облрадою за виконання делегованих повноважень, а також наполягали, що очільник ОДА незаконно призначив керівником художнього музею Олександра Ройтбурда. Втім, більшість депутатського корпусу цю претензію не підтримали.

А ось де народні обранці та облдержадміністрації виявилися одностайними – так це у питанні про санаторій Лермонтовський. Так само, як і раніше кілька нардепів від Одещини, вони вирішили звернутися до кабміну з проханням передати цю установу із державної власності в комунальну власність Одещини – щоб таким чином захистити здравницю від рейдерських посягань.

Усі ці позапланові важливі питання дещо й затримали початок розгляду запланованих пунктів порядку денного. Голова Одеської облради Анатолій Урбанський пояснив таке становище тим, що депутати хотіли якнайшвидше виступити з наболілим, доки голова ОДА не покинув сесійної зали. Відтак оте пекуче «різне» народні обранці не хотіли залишати на фінал, котрий міг відбуватися вже без важливого «гравця». Депутати облради оплесками зустріли пропозицію Анатолія Урбанського запровадити в роботі обласного «парламенту» такий собі аналог «години уряду», де народні обранці без поспіху могли б взаємодіяти з регіональним представництвом виконавчої влади.

Докладний репортаж про Дев’ятнадцяту сесію Одеської обласної ради VII скликання читайте на наших сторінках у суботньому номері, що вийде друком 16 червня.

Автор: -
Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ І НОВІ ВИМОГИ ДО ПІДГОТОВКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
Підготовка кадрів для державної служби та органів місцевого самоврядування була і залишається однією з найважливіших передумов функціонування всієї системи влади. Протягом новітньої історії України ми мали змогу неодноразово переконатися в тому, що від рівня підготовки чиновництва залежить ефективність держави як такої. Навіть найкращі закони, рішення Уряду та програми залишаться нереалізованими, якщо рівень виконавців не буде відповідати поставленим завданням.

Тайна Страшной ночи
В середине октября во Всемирном Клубе Одесситов состоялась презентация новой книги писательского дуэта Галины Соколовой и Эллы Мазько «Страшная ночь или Визит Зелёной феи».

 
Loading...

Последние мониторинги:
19.10.2018 / Комсомольская правда
19.10.2018 / Порто-франко
19.10.2018 / Порто-франко
19.10.2018 / Порто-франко
19.10.2018 / Порто-франко


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 6.310