ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Особливості підготовки та проведення ЗНО-2019
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Фестини для родини і «Небо бажань»
11.07.2018 / Газета: Одесские известия / № 52(5076) / Тираж: 18937

У Балті вперше відбувся фестиваль «Фестини для родини». Його родзинкою став флешмоб небесних ліхтариків «Небо бажань». Захід приурочено до Українського дню сім’ї, який збігається з християнським святом сім’ї і любові, яке корінням сягає глибини православ’я і розповідає про надзвичайне кохання і відданість подружжя князя Петра і його дружини – простої селянки, цілительки Февронії.

Ініціатором фестивалю став міський голова Сергій Мазур.

Концертно-театралізоване дійство, спортивні і творчі змагання, ігри відбулись на малому стадіоні, що розташувався над річкою Кодима.

«Тут зібрались балтяни, для яких сім’я – це найбільше щастя, це те місце, де тебе люблять і чекають. Для мене сім’я – це тепло, люблячі батьки і щасливі діти», – поділилась сокровенним жителька Балти Ліана Швецова.

А на святі чого тільки не було: веселі аніматори, аквагримери, повітряні змії. Спортивні змагання, творчі арт-зони, «street Workout», конкурсна розважальна програма «Star family».

Найактивнішими виявилися сім’ї Альони і Романа Лазарів з дочкою Ариною, Дмитра і Ірини Петрів з дочками Виталіною і Діаною, Ігоря і Алли Харитонових з сином Олександром, Юрія і Ірини Балагули з дочкою Машою. На їх долю випало сім захоплюючих конкурсів. Переможцем у цьому турнірі стала сім’я Петрів, яка і отримала головний приз. Всі учасники конкурсу отримали подарунки. Крім того, були визначені переможці творчого конкурсу малюнка «Моя щаслива сім’я». Це Георгій Піддубний і Ліза Лещенко, які й отримала призи. Подарунки вручені і найактивнішим вболівальникам. Цікавим і пізнавальним став і майстер-клас з плетіння купальского віночка.

– Це заняття припало нам до душі. В ньому є таїнство старовинного обряду. Коли ми сплітали вінок своїми руками, мимоволі відчували дотик до витоків українського фольклору, – поділились своїми відчуттями дівчата.

Вінцем сімейного свята став флешмоб небесних ліхтарів «Небо бажань». В небо злетіли сотні різнокольорових ліхтариків, серед яких, за зізнанням учасників дійства, переважали ліхтарики з побажаннями миру не тільки на українській землі, але і в усьому світі.

Автор: Любов Кузьменко
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
МИФЫ ОБОРОНЫ ОДЕССЫ: СТАТИСТИКА АВИАЦИОННЫХ ПОТЕРЬ
Памятник в сквере героев-летчиков напоминает нам о подвиге летчиков 69-го истребительного авиаполка, защищавших в 1941 году небо Одессе.

«Золотые скрипки Одессы». Эпоха возрождения скрипичной легенды
Четвёртый Международный фестиваль «Золотые скрипки Одессы. Дети царя Давида» состоялся, но не прошёл, как рядовое праздничное событие. Это возрождение стремления к массовому, но и одновременно, элитарному искусству задумал и подарил одесситам заслуженный журналист Украины, музыкант, в прошлом — заведующий отделом струнных инструментов в школе им. П.Столярского, создатель и бессменный руководитель ТРК «Новая Одесса», «Медиа-Информ» Игорь Николаевич Покровский.

 
Loading...

Последние мониторинги:
13.11.2018 / Вести
13.11.2018 / Вечерняя Одесса
13.11.2018 / Вечерняя Одесса
13.11.2018 / Вечерняя Одесса
13.11.2018 / Вечерняя Одесса


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 6.804