ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція, присвячена підведенню проміжних підсумків щодо здійснення прийому виборців депутатами Одеської міської ради та їх звітуванню перед виборцями
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Фестини для родини і «Небо бажань»
11.07.2018 / Газета: Одесские известия / № 52(5076) / Тираж: 18937

У Балті вперше відбувся фестиваль «Фестини для родини». Його родзинкою став флешмоб небесних ліхтариків «Небо бажань». Захід приурочено до Українського дню сім’ї, який збігається з християнським святом сім’ї і любові, яке корінням сягає глибини православ’я і розповідає про надзвичайне кохання і відданість подружжя князя Петра і його дружини – простої селянки, цілительки Февронії.

Ініціатором фестивалю став міський голова Сергій Мазур.

Концертно-театралізоване дійство, спортивні і творчі змагання, ігри відбулись на малому стадіоні, що розташувався над річкою Кодима.

«Тут зібрались балтяни, для яких сім’я – це найбільше щастя, це те місце, де тебе люблять і чекають. Для мене сім’я – це тепло, люблячі батьки і щасливі діти», – поділилась сокровенним жителька Балти Ліана Швецова.

А на святі чого тільки не було: веселі аніматори, аквагримери, повітряні змії. Спортивні змагання, творчі арт-зони, «street Workout», конкурсна розважальна програма «Star family».

Найактивнішими виявилися сім’ї Альони і Романа Лазарів з дочкою Ариною, Дмитра і Ірини Петрів з дочками Виталіною і Діаною, Ігоря і Алли Харитонових з сином Олександром, Юрія і Ірини Балагули з дочкою Машою. На їх долю випало сім захоплюючих конкурсів. Переможцем у цьому турнірі стала сім’я Петрів, яка і отримала головний приз. Всі учасники конкурсу отримали подарунки. Крім того, були визначені переможці творчого конкурсу малюнка «Моя щаслива сім’я». Це Георгій Піддубний і Ліза Лещенко, які й отримала призи. Подарунки вручені і найактивнішим вболівальникам. Цікавим і пізнавальним став і майстер-клас з плетіння купальского віночка.

– Це заняття припало нам до душі. В ньому є таїнство старовинного обряду. Коли ми сплітали вінок своїми руками, мимоволі відчували дотик до витоків українського фольклору, – поділились своїми відчуттями дівчата.

Вінцем сімейного свята став флешмоб небесних ліхтарів «Небо бажань». В небо злетіли сотні різнокольорових ліхтариків, серед яких, за зізнанням учасників дійства, переважали ліхтарики з побажаннями миру не тільки на українській землі, але і в усьому світі.

Автор: Любов Кузьменко
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
РУМЫНСКИЙ УЗЕЛ: БУХАРЕСТУ ПРЕДСТОЯТ НЕЛЕГКИЕ ПОЛГОДА ВО ГЛАВЕ СОВЕТА ЕВРОСОЮЗА
"ЕС состоит из компромиссов, но когда речь идет о правах людей, верховенстве закона, борьбе с коррупцией, компромиссы невозможны" - эти слова Председателя Еврокомиссии Жана-Клода Юнкера, высказанные в ходе церемонии передачи Румынии председательства в Евросоюзе прозвучали как своеобразное предупреждение официальному Бухаресту.

УВИДЕЛИ СЛАВЯНСКОЕ НА ОСТРОВЕ БАЛИ
Сегодня в Департаменте туризма Бали и местной Ассоциации туризма (SEAN) состоялись переговоры об организации пресс-тура украинских и зарубежных журналистов на остров и перспективы сотрудничества между сферами туризма Бали и Украины

 
Loading...

Последние мониторинги:
18.01.2019 / Новини Южного
18.01.2019 / Сегодня
18.01.2019 / Черноморский маяк
17.01.2019 / Вести
17.01.2019 / Вечерняя Одесса


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 5.688