ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Одесса: религия и политика
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Вдалий дебют
11.07.2018 / Газета: Одесские известия / № 52(5076) / Тираж: 18937

Гра в шахи стає все популярнішою на Любашівщині. Вже можна сміливо стверджувати: шаховий спорт району вийшов на новий рівень професіоналізму.

Нещодавно у районному Бу­дин­ку культури пройшов перший міжрайонний турнір з шахів, присвячений Дню молоді. За шаховими дошками боролися за перемогу 34 різновікових спортсмени з Любашівського, Ширяївського, Савранського районів Одеської та Кривоозерського району Миколаївської областей, серед яких — 5 першорозрядників і один кандидат в майстри спорту. Організатор і натхненник турніру, фанат шахів Геннадій Бамбура підкреслив, що такий кількісний і якісний склад учасників став для нашого району рекордним. Змагання традиційно проходили за швейцарською системою у 7 турів, 15 хвилин на партію. Переможців визначали у п’яти категоріях.

Переможцями серед юних учасників стали Олександр Гонтаренко, Дарина Томчак з Ширяєвого і Діана Калініна (Саврань). Гарні результати гри продемонстрували школярі з Ширяєвого Ігор Кулаковський, Аркадій Нечипорчук, Аліна Томчак, досвідчені шахісти з нашого району Валерій Шевчук (Зеленогірське), Володимир Янковенко (Любашівка), Олександр Буманський (Вишневе).

Нагороди отримали й ветерани Лев Циманович (Криве Озеро), Григорій Онищенко Григорій (Криве Озеро), Віктор Гулєватий (Любашівка).

У загальному заліку перемогу здобув Костянтин Мунтян (Ширяєве). Друге місце виборов Володимир Михалик (Зеленогірське), третє — Володимир Феньків (Криве Озеро).

Заслужені нагороди — грамоти і грошові призи — вручили переможцям головний спеціаліст відділу молоді і спорту РДА Іван Кононєров і організатор турніру Геннадій Бамбура, який, до речі, отримав приз за розв’язання шахової комбінації.

Організатори турніру висловлюють щиру вдячність спонсорам, які підтримали розвиток шахового спорту в Любашівському районі, забезпечивши призовий фонд.

Автор: Юрій Федорчук
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ЧЕРНОМОРСКИЙ ДНЕВНИК. ВЫПУСК №5 19.07.2018
Итоги брюссельского саммита НАТО: в Румынии будет размещен оперативный командный центр НАТО, а Турции «поняли и простили» покупку российских комплексов С-400. Двери НАТО для Украины и Грузии не закрыты, но и настежь их отворять пока не спешат.

Украина — Грузия: глубокое развитие культурного сотрудничества
Одесскую национальную научную библиотеку с рабочим визитом посетили грузинские коллеги. Итогом встречи стало подписание Меморандума о сотрудничестве между Национальной парламентской библиотекой Грузии и Одесской национальной научной библиотекой.

 
Loading...

Последние мониторинги:
20.07.2018 / Комсомольская правда
20.07.2018 / Комсомольская правда
20.07.2018 / Комсомольская правда
20.07.2018 / Порто-франко
20.07.2018 / Порто-франко


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 3.775