ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Особливості підготовки та проведення ЗНО-2019
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Вдалий дебют
11.07.2018 / Газета: Одесские известия / № 52(5076) / Тираж: 18937

Гра в шахи стає все популярнішою на Любашівщині. Вже можна сміливо стверджувати: шаховий спорт району вийшов на новий рівень професіоналізму.

Нещодавно у районному Бу­дин­ку культури пройшов перший міжрайонний турнір з шахів, присвячений Дню молоді. За шаховими дошками боролися за перемогу 34 різновікових спортсмени з Любашівського, Ширяївського, Савранського районів Одеської та Кривоозерського району Миколаївської областей, серед яких — 5 першорозрядників і один кандидат в майстри спорту. Організатор і натхненник турніру, фанат шахів Геннадій Бамбура підкреслив, що такий кількісний і якісний склад учасників став для нашого району рекордним. Змагання традиційно проходили за швейцарською системою у 7 турів, 15 хвилин на партію. Переможців визначали у п’яти категоріях.

Переможцями серед юних учасників стали Олександр Гонтаренко, Дарина Томчак з Ширяєвого і Діана Калініна (Саврань). Гарні результати гри продемонстрували школярі з Ширяєвого Ігор Кулаковський, Аркадій Нечипорчук, Аліна Томчак, досвідчені шахісти з нашого району Валерій Шевчук (Зеленогірське), Володимир Янковенко (Любашівка), Олександр Буманський (Вишневе).

Нагороди отримали й ветерани Лев Циманович (Криве Озеро), Григорій Онищенко Григорій (Криве Озеро), Віктор Гулєватий (Любашівка).

У загальному заліку перемогу здобув Костянтин Мунтян (Ширяєве). Друге місце виборов Володимир Михалик (Зеленогірське), третє — Володимир Феньків (Криве Озеро).

Заслужені нагороди — грамоти і грошові призи — вручили переможцям головний спеціаліст відділу молоді і спорту РДА Іван Кононєров і організатор турніру Геннадій Бамбура, який, до речі, отримав приз за розв’язання шахової комбінації.

Організатори турніру висловлюють щиру вдячність спонсорам, які підтримали розвиток шахового спорту в Любашівському районі, забезпечивши призовий фонд.

Автор: Юрій Федорчук
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
МИФЫ ОБОРОНЫ ОДЕССЫ: СТАТИСТИКА АВИАЦИОННЫХ ПОТЕРЬ
Памятник в сквере героев-летчиков напоминает нам о подвиге летчиков 69-го истребительного авиаполка, защищавших в 1941 году небо Одессе.

«Золотые скрипки Одессы». Эпоха возрождения скрипичной легенды
Четвёртый Международный фестиваль «Золотые скрипки Одессы. Дети царя Давида» состоялся, но не прошёл, как рядовое праздничное событие. Это возрождение стремления к массовому, но и одновременно, элитарному искусству задумал и подарил одесситам заслуженный журналист Украины, музыкант, в прошлом — заведующий отделом струнных инструментов в школе им. П.Столярского, создатель и бессменный руководитель ТРК «Новая Одесса», «Медиа-Информ» Игорь Николаевич Покровский.

 
Loading...

Последние мониторинги:
13.11.2018 / Вести
13.11.2018 / Вечерняя Одесса
13.11.2018 / Вечерняя Одесса
13.11.2018 / Вечерняя Одесса
13.11.2018 / Вечерняя Одесса


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 5.377