ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Будьте счастливы при малейшей возможности»
23.08.2018 / Газета: Вечірня Одеса / № 92-93(10647-10648) / Тираж: 10407

Все, кто любят джаз, отмечали бы вместе с Юрием Кузнецовым его 65-летие 11 июля 2018 года в Одессе. Весело, радостно и творчески, как делали это на его 60-летнем юбилее в Одесской филармонии.

Но судьба распорядилась иначе, и в этих же филармонических стенах 2 мая 2016-го одесские любители джаза простились с замечательным музыкантом, композитором, другом. И потому в нынешний, юбилейный для Юрия Кузнецова год пришлось быть не на концерте, а на открытии памятника на Таировском кладбище...

Открытие было скорее символическим — без привычных в таких случаях речей и прочих атрибутов. 17 августа вспомнить друга и поклониться памяти музыканта приехали самые близкие ему люди.

Замечательная идея сделать надгробие в виде рояля принадлежит Наталье Эртновой, супруге Юрия. В своем сообщении на «Фейсбуке» она написала:

«Памятнику быть», — сказал мэр. И слово своё сдержал! Спасибо всем, кто пришёл. Вспоминали, смеялись и грустили. «Живите здесь и сейчас, будьте счастливы при малейшей возможности», — часто говорил Юра. Я все помню, Юра. И живу... Как ты завещал».

Именно эти слова — «Будьте счастливы при малейшей возможности» — выбиты на черном мраморе.

А все присутствовавшие были единодушны во мнении, что лучшим памятником Юрию Кузнецову является джазовый фестиваль, который он основал. В этом году 21-23 сентября Odessa Jazz Fest состоится в 18-й раз.

Автор: Олег Владимирский

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014