![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Остаются шансы на Евро-2019
01.09.2018 / Газета: Одесские известия / № 66(5090) / Тираж: 18937
Сборная Украины по волейболу провела четыре поединка отборочного турнира чемпионата Европы-2019. Три игры «отбора» прошли в Запорожье. В двух стартовых поединках украинки уверенно обыграли Норвегию и Черногорию с одинаковым счетом — 3:0. Однако в третьем матче наши волейболистки уступили Греции с таким же счетом — 3:0. Четвертый матч проходил на выезде. К сожалению, наши спортсменки снова уступили гречанкам с тем же счетом 3:0. После проведенных матчей в турнирной таблице сборная Греции занимает 1-е место (4 победы), а сборная Украины — 2-е место. Но украинок по очкам догнала сборная Черногории – у обеих команд теперь по 2 победы. Украинки сохранили второе место в группе С благодаря лучшему коэффициенту соотношения партий. Два заключительных матча – с Черногорией и Норвегией – украинская команда сыграет в январе 2019 года. В финальную часть Евро-2019 выйдут по 2 лучших коллектива группы. Таким образом, на сегодняшний день украинки сохраняют шансы на попадание в финальную часть престижного турнира. Отметим, что в матчах «отбора» в составе сборной выступали сразу четыре представительницы южненского клуба «Химик»: либеро Кристина Немцева, центральные блокирующие Диана Карпец и Дарья Дрозд, а также доигровщица Екатерина Дудник. Автор: Светлана МАСЛОВА
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.019 |