ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
КРУГЛИЙ СТІЛ «Проблеми політичної та громадської діяльності ромської спільноти Одеської області»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Порошенко пропонує Болгарії побудувати міст через Дунай
10.10.2018 / Газета: Моряк Украины / № 40(1070) / Тираж: 10025

Президент України Петро Порошенко запропонував прем'єру Республіки Болгарія Бойку Борисову спільними зусиллями з Болгарією та Румунією побудувати міст через Дунай.

Про це він заявив під час спільної перевірки ремонту автотраси М-15 Одеса — Рені, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Україна готова внести свою частку в реалізацію проекту — 43 мільйони євро, а решту коштів можна було б залучити з боку партнерів Євросоюзу», — сказав Порошенко.

Керівник Служби автодоріг в Одеській області Олег Варивода під час інспектування презентував інвестиційну пропозицію про будівництво мостового переходу через Дунай у районі населених пунктів Орлівка та Ісакча, що може сполучити Одесу з турецькою Анталією, орієнтовною вартістю 243 мільйони євро.

Він також повідомив, що упродовж поточного року підрядні організації виконали асфальтобетонні роботи на 30-кілометровій ділянці автотраси, ще на 50 кілометрах виконано роботи з вирівнювання шару дороги. Зараз іде підготовка до укладення вирівнюючого шару на завершальній 11-кілометровій ділянці 298-кілометрової автотраси Одеса-Рені.

Читайте також: Порошенко та прем’єр Болгарії ознайомилися з ходом ремонту траси “Одеса-Рені”

За словами Вариводи, станом на 5 жовтня виконано робіт на 910 мільйонів гривень із півтора мільярда гривень, запланованих на поточний рік. І якщо у жовтні не випаде сніг, додав він, то ремонт автотраси буде успішно завершений.

Зараз кортеж Порошенка та Борисова у дорозі до Болграда, де керівники країн візьмуть участь у церемонії відкриття нового пам’ятника учасникам бойових дій «Меморіал слави» та зборах з нагоди 160-річчя заснування Болградської гімназії ім. Раковського, а також ознайомляться з новозбудованим приміщенням органу реєстрації актів цивільного стану та оновленим приймальним відділенням Болградської райлікарні в рамках впровадження телемедицини в Одеській області.

Автор: -
Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ І НОВІ ВИМОГИ ДО ПІДГОТОВКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
Підготовка кадрів для державної служби та органів місцевого самоврядування була і залишається однією з найважливіших передумов функціонування всієї системи влади. Протягом новітньої історії України ми мали змогу неодноразово переконатися в тому, що від рівня підготовки чиновництва залежить ефективність держави як такої. Навіть найкращі закони, рішення Уряду та програми залишаться нереалізованими, якщо рівень виконавців не буде відповідати поставленим завданням.

Презентован новый номер газеты «Всемирные Одесские Новости»
Устные чтения авторов, героев и читателей публикаций газеты «Всемирные Одесские Новости», конечно, же не могли уместиться в заявленный часовой регламент, который, понятное дело, был нарушен. Презентация осеннего Третьего номера вновь, пожалуй, к радости всех присутствующих, напомнила о многоголосии и разноплановости одесситов, призванных ещё 28 лет назад, в час создания Всемирного Клуба Одесситов его президентом Михаилом Жванецким, объединятся. И лозунг-призыв «Одесситы всех стран, соединяйтесь!» сработал и нашёл как нельзя лучшее подкрепление на страницах газеты.

 
Loading...

Последние мониторинги:
20.10.2018 / Одесский вестник
20.10.2018 / Одесский вестник
20.10.2018 / Одесский вестник
20.10.2018 / Одесский вестник
20.10.2018 / Одесский вестник


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 7.696