ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Пресс-конференция на тему «Всеукраинский проект — Народный Президент»: первые результаты»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Порошенко пропонує Болгарії побудувати міст через Дунай
10.10.2018 / Газета: Моряк Украины / № 40(1070) / Тираж: 10025

Президент України Петро Порошенко запропонував прем'єру Республіки Болгарія Бойку Борисову спільними зусиллями з Болгарією та Румунією побудувати міст через Дунай.

Про це він заявив під час спільної перевірки ремонту автотраси М-15 Одеса — Рені, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Україна готова внести свою частку в реалізацію проекту — 43 мільйони євро, а решту коштів можна було б залучити з боку партнерів Євросоюзу», — сказав Порошенко.

Керівник Служби автодоріг в Одеській області Олег Варивода під час інспектування презентував інвестиційну пропозицію про будівництво мостового переходу через Дунай у районі населених пунктів Орлівка та Ісакча, що може сполучити Одесу з турецькою Анталією, орієнтовною вартістю 243 мільйони євро.

Він також повідомив, що упродовж поточного року підрядні організації виконали асфальтобетонні роботи на 30-кілометровій ділянці автотраси, ще на 50 кілометрах виконано роботи з вирівнювання шару дороги. Зараз іде підготовка до укладення вирівнюючого шару на завершальній 11-кілометровій ділянці 298-кілометрової автотраси Одеса-Рені.

Читайте також: Порошенко та прем’єр Болгарії ознайомилися з ходом ремонту траси “Одеса-Рені”

За словами Вариводи, станом на 5 жовтня виконано робіт на 910 мільйонів гривень із півтора мільярда гривень, запланованих на поточний рік. І якщо у жовтні не випаде сніг, додав він, то ремонт автотраси буде успішно завершений.

Зараз кортеж Порошенка та Борисова у дорозі до Болграда, де керівники країн візьмуть участь у церемонії відкриття нового пам’ятника учасникам бойових дій «Меморіал слави» та зборах з нагоди 160-річчя заснування Болградської гімназії ім. Раковського, а також ознайомляться з новозбудованим приміщенням органу реєстрації актів цивільного стану та оновленим приймальним відділенням Болградської райлікарні в рамках впровадження телемедицини в Одеській області.

Автор: -
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
МИФЫ ОБОРОНЫ ОДЕССЫ: ХОДИЛИ ЛИ РУМЫНСКИЕ СОЛДАТЫ В «ПСИХИЧЕСКУЮ АТАКУ»
В художественном фильме «Поезд в далекий август» есть такой эпизод: румынские солдаты, как на параде идут в атаку сомкнутым строем под барабаны, впереди священник с поднятым крестом. Советский офицер передает команду «в попа не стрелять», гремит залп, катятся барабаны, и обезумевший священник мечется среди трупов румынских солдат.

СЕРГЕЙ ГРИНЕВЕЦКИЙ: «ОДЕССА И ТЕЛЕВИДЕНИЕ – БЛИЗНЕЦЫ-БРАТЬЯ»
Одесское телевидение – само по себе явление неповторимое, как и всё одесское. Это не просто бренд, это целая эпоха, за которой стоят выдающиеся, порой легендарные имена, лица, события. Именно поэтому выход в свет книги Анны Бузиян и Наталии Карай «Идём на телек», безусловно, стал событием в культурной жизни региона.

 
Loading...

Последние мониторинги:
13.12.2018 / Вечерняя Одесса
13.12.2018 / Вечерняя Одесса
13.12.2018 / Вечерняя Одесса
13.12.2018 / Вечерняя Одесса
13.12.2018 / Вечерняя Одесса


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 6.792