ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
КРУГЛИЙ СТІЛ «Проблеми політичної та громадської діяльності ромської спільноти Одеської області»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
З Днем захисника України!
11.10.2018 / Газета: Вечерняя Одесса / № 113-114(10668-10669) / Тираж: 10407

Привiтання

Дорогі земляки!

Вітаю вас із Днем захисника України — святом нескорених, бо, незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних чоловіків.

Нащадки славного козацького роду в умовах сьогодення продовжують традиції українського воїнства. Для них поняття честь, гідність, сила, витримка і відповідальність — не просто слова. Подвиг захисників — взірець реального, дієвого патріотизму, наочний приклад єдності нашого народу.

Щирі вітання кожному, хто сьогодні боронить рідну землю, не шкодуючи власного життя, виконує священний обов’язок українського воїна.

Від усього серця бажаю вам богатирського здоров’я та довголіття, радості та добра, незламної волі, родинного затишку, злагоди і миру в країні!

Анатолій Урбанський. Голова обласної ради

Автор: -
Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ І НОВІ ВИМОГИ ДО ПІДГОТОВКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
Підготовка кадрів для державної служби та органів місцевого самоврядування була і залишається однією з найважливіших передумов функціонування всієї системи влади. Протягом новітньої історії України ми мали змогу неодноразово переконатися в тому, що від рівня підготовки чиновництва залежить ефективність держави як такої. Навіть найкращі закони, рішення Уряду та програми залишаться нереалізованими, якщо рівень виконавців не буде відповідати поставленим завданням.

Презентован новый номер газеты «Всемирные Одесские Новости»
Устные чтения авторов, героев и читателей публикаций газеты «Всемирные Одесские Новости», конечно, же не могли уместиться в заявленный часовой регламент, который, понятное дело, был нарушен. Презентация осеннего Третьего номера вновь, пожалуй, к радости всех присутствующих, напомнила о многоголосии и разноплановости одесситов, призванных ещё 28 лет назад, в час создания Всемирного Клуба Одесситов его президентом Михаилом Жванецким, объединятся. И лозунг-призыв «Одесситы всех стран, соединяйтесь!» сработал и нашёл как нельзя лучшее подкрепление на страницах газеты.

 
Loading...

Последние мониторинги:
20.10.2018 / Одесские известия
20.10.2018 / Одесские известия
20.10.2018 / Одесские известия
20.10.2018 / Одесские известия
20.10.2018 / Одесские известия


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 4.195