![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Безплатна медицина для села
19.01.2019 / Газета: Одесские известия / № 5(5128) / Тираж: 18937
За останні півтора місяця бригади лікарів-спеціалістів мобільної консультативно-діагностичної поліклініки плідно попрацювали у Савранському, Кодимському, Ананьївському, Подільському та Балтському районах Одещини. За два дні — 10-11 січня — фахівці «Мобільної поліклініки» проводили виїзний прийом у селищах Любашівка і Зеленогірське, оглянули 400 осіб. У Любашівці фахівці обласного консультативно-діагностичного центру: кардіолог Вадим Кіслєв, гінеколог Тетяна Ніконкова, офтальмолог Віра Ільків, лікар УЗД Тетяна Кантишева і рентген-лаборант Тетяна Серьогіна проводили обстеження у кабінетах КНП «Любашівський РЦПМСД». Допомагала одеситам лікар-ендокринолог з Любашівки Ольга Клівенко. За професійною консультацією до них звернулися 163 особи, з яких 49 скористалося УЗД-діагностикою. 39 пацієнтів оглянув кардіолог, 35 — окуліст, 21 особу — гінеколог і двадцятьох — ендокринолог. За результатами медобстежень 9 хворих відразу направили на лікування в ЦРЛ, 12 — в обласні медзаклади. У двох випадках лікарі виявили підозру на онкологію, у переважної більшості пацієнтів — жовчнокам’яну хворобу тощо. В Зеленогірську, попри хурделицю, за професійною консультацією до одеських медиків звернулися 237 місцевих жителів та селян з Солтанівки, Гвоздавки Першої і Другої, Василівки, Володимирівки, Шликаревого. У більш півсотні оглянутих вперше діагностували різні хвороби. Тож у ЦРЛ на лікування було направлено 34 особи, на дообстеження і лікування в Одесу – 12 пацієнтів. Головний лікар КНП «Любашівський РЦПМСД» Григорій Ратушняк у своєму коментарі зазначив, що цей проект надає можливість мешканцям Любашівщини отримати консультації найкращих фахівців обласного консультативно-діагностичного центру. А завдяки телемедицині кожен мешканець, навіть з найвіддаленіших сіл, зможе отримати якісну медичну допомогу на місці. Водночас хворі можуть скористатися програмою «Доступні ліки». Після Любашівки і Зеленогірського бригада мала вирушити у Троїцьке, але через несприятливі погодні умови візит «Мобільної поліклініки» у село перенесено на інший час. Автор: Юрій Федорчук
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.018 |