ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів у 2019 році
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Кір не дає спокою
20.02.2019 / Газета: Одесские известия / № 14(5137) / Тираж: 18937

В Арцизькому районі у поточному році був зафіксований лише один випадок захворювання на кір. Але це не дає підстав розслаблятися. Епідеміологічну ситуацію із захворюваністю обговорили на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Арцизької РДА.

Як повідомила начальник ВП «Саратський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяна Мельник, цього року зареєстрували один випадок інфікування кором у с. Роща, але лабораторного підтвердження ще немає.

- Сьогодні дитина перебуває на стаціонарному лікуванні, ми очікуємо на результати лабораторних досліджень, — повідомила Тетяна Анатоліївна. – У минулому році таких випадків було зареєстровано чотири.

На засіданні говорили і про систематичну роботу з педагогами щодо контролю за станом здоров’я дітей та порядку дій у разі виявлення ознак захворювання на кір. Щоб уникнути спалаху кору, у районі обмежили проведення масових заходів для дітей та зобов’язали керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, незалежно від форм власності, не допускати відвідування цих закладів дітьми, які не отримали профілактичних щеплень проти кору. Крім того, вирішили активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед дітей та батьків щодо суворого дотримання гігієнічних норм та забезпечити максимальну ізоляцію усіх груп дитячих дошкільних закладів для запобігання перехресному інфікуванню. Також необхідним вважають забезпечити тут щоденний ранковий огляд дітей, аби у випадку захворювання забезпечити їх ізоляцію та проінформувати батьків.

Автор: Тетяна Корнілова
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
КОАЛИЦИАДА ПО-МОЛДОВСКИ
21 июня истекает трехмесячный срок, отведенный Конституцией Республики Молдова на формирование правительства, после которого должно быть принято решение о досрочных выборах.

IX-й МЕЖДУНАРОДНЫЙ ОРГАННЫЙ ФЕСТИВАЛЬ ИМ. Т. РИХТЕРА
С 26 мая по 30 июня в одесской Кирхе пройдет ежегодный органный фестиваль. Это 6 эксклюзивных программ — уникальная возможность почувствовать себя в мейнстриме европейского музыкального искусства! В исполнении всемирно известных музыкантов прозвучат величайшие произведения, написанные за всю историю для короля инструментов — органа. Музыка наполнит действующий Кафедральный Собор Св. Павла известного как лютеранская Кирха. Концерты рассчитаны на широкую аудиторию — будут и импровизация, и классика, и экспериментальные поиски.


Последние мониторинги:
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 5.534