ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА про тенденції дня голосування на виборах Верховної Ради в Одеській області
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Лаштуються ключові автошляхи
30.03.2019 / Газета: Одесские известия / № 30(5147) / Тираж: 18937

Навесні минулого року стартував середній поточний ремонт частини автомобільної дороги місцевого значення Т-16-21 Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка. З обласного бюджету на першочергове облаштування цієї стратегічної траси, що з’єднує надкодимські села і Балтський госпітальний округ з райцентром, було виділено 5 млн. грн., ще 25 млн. грн. дорожньої субвенції надійшло з держбюджету. За ці кошти підрядна організація «Березівкаагрошляхбуд» уклала нове дорожнє покриття на 5-кілометровій ділянці в межах села Солтанівка та виконала низку необхідних робіт. Щоправда, гроші швидко закінчилися, хоча загальна протяжність ділянки дороги, на якій планується провести ремонт, складає більше 10 км. Нині ж на його продовження передбачено 38,3 млн. грн. Та 5 500 км доріг обласного місцевого значення, в тому числі і бакшанська, нині підпорядковують новоствореному державному підприємству «Служба місцевих автомобільних доріг». Тому 18 січня новостворена дорожня організація оголосила новий тендер на поточний ремонт траси Бакша-Любашівка, який має визначити підрядника вже у квітні. Місцеві жителі і районна влада сподіваються, що ремонт в цього року, нарешті, закінчиться і дорога, врешті-решт, стане проїзною.

Доречно додати, що ДП «Служба місцевих автомобільних доріг Одеській області» також оголосило тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-16-10 /Н-33/ – Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари з під’їздом до смт Сергіївка вартістю 359,6 млн. грн.

Голова обласної ради Анатолій Урбанський, неодноразово проїжджаючи понівеченим шляхом Бахша-Любашівка, говорив: «Ми не обмежимося ремонтом доріг державного значення, а вагому увагу надаватимемо відновленню районних та обласних автошляхів, які поєднують між собою населені пункти з районними центрами. Реформа дорожньої децентралізації дозволила значно спростити цей процес. Таким чином, поступово будуть відновлені і приведені до ладу всі ключові дороги, що перебувають зараз у критичному стані».

Днями на обслуговування і поточний ремонт доріг місцевого значення надійшло 35 млн. грн.

Автор: Юрій Федорчук
Поиск:
расширенный

Евгений Черненко
Владимир Передерий: Одесская таможня обязана сохранить лучших сотрудников во время реформы
В июле Одесская таможня впервые с начала 2019 года выполнила и перевыполнила план по поступлениям в Государственный бюджет. Несмотря на укрепление курса гривны, рост платежей по сравнению с июлем 2018 года составил 26%, что эквивалентно 741 миллиону гривен. А по итогам 7 месяцев – более 30% или 5,3 миллиарда гривен. И.о. начальника Одесской таможни Владимир Передерий уверен, что эти позитивные результаты достигнуты благодаря созданным за последние несколько месяцев стабильным и предсказуемым условиям для работы бизнеса. В интервью нашему изданию Владимир Передерий рассказал о борьбе с контрабандой, кадровом голоде и мифах, которые сформировались вокруг Одесской таможни за последние годы.

V Фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері — 2019» з 30 серпня — 15 вересня
9 днів Фестивалю, 9 унікальних музичних подій, 9 незабутніх вечорів прекрасної музики! Прем'єри, мистецьки відкриття, чудові зустрічі, насолода від залучення до головної культурної події вересня в Одесі — все це V Фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері — 2019»


Последние мониторинги:
17.08.2019 / Одесские известия
17.08.2019 / Одесские известия
17.08.2019 / Одесские известия
17.08.2019 / Одесские известия
16.08.2019 / Комсомольская правда


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 4.686