ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів у 2019 році
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Лаштуються ключові автошляхи
30.03.2019 / Газета: Одесские известия / № 30(5147) / Тираж: 18937

Навесні минулого року стартував середній поточний ремонт частини автомобільної дороги місцевого значення Т-16-21 Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка. З обласного бюджету на першочергове облаштування цієї стратегічної траси, що з’єднує надкодимські села і Балтський госпітальний округ з райцентром, було виділено 5 млн. грн., ще 25 млн. грн. дорожньої субвенції надійшло з держбюджету. За ці кошти підрядна організація «Березівкаагрошляхбуд» уклала нове дорожнє покриття на 5-кілометровій ділянці в межах села Солтанівка та виконала низку необхідних робіт. Щоправда, гроші швидко закінчилися, хоча загальна протяжність ділянки дороги, на якій планується провести ремонт, складає більше 10 км. Нині ж на його продовження передбачено 38,3 млн. грн. Та 5 500 км доріг обласного місцевого значення, в тому числі і бакшанська, нині підпорядковують новоствореному державному підприємству «Служба місцевих автомобільних доріг». Тому 18 січня новостворена дорожня організація оголосила новий тендер на поточний ремонт траси Бакша-Любашівка, який має визначити підрядника вже у квітні. Місцеві жителі і районна влада сподіваються, що ремонт в цього року, нарешті, закінчиться і дорога, врешті-решт, стане проїзною.

Доречно додати, що ДП «Служба місцевих автомобільних доріг Одеській області» також оголосило тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-16-10 /Н-33/ – Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари з під’їздом до смт Сергіївка вартістю 359,6 млн. грн.

Голова обласної ради Анатолій Урбанський, неодноразово проїжджаючи понівеченим шляхом Бахша-Любашівка, говорив: «Ми не обмежимося ремонтом доріг державного значення, а вагому увагу надаватимемо відновленню районних та обласних автошляхів, які поєднують між собою населені пункти з районними центрами. Реформа дорожньої децентралізації дозволила значно спростити цей процес. Таким чином, поступово будуть відновлені і приведені до ладу всі ключові дороги, що перебувають зараз у критичному стані».

Днями на обслуговування і поточний ремонт доріг місцевого значення надійшло 35 млн. грн.

Автор: Юрій Федорчук
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
КОАЛИЦИАДА ПО-МОЛДОВСКИ
21 июня истекает трехмесячный срок, отведенный Конституцией Республики Молдова на формирование правительства, после которого должно быть принято решение о досрочных выборах.

IX-й МЕЖДУНАРОДНЫЙ ОРГАННЫЙ ФЕСТИВАЛЬ ИМ. Т. РИХТЕРА
С 26 мая по 30 июня в одесской Кирхе пройдет ежегодный органный фестиваль. Это 6 эксклюзивных программ — уникальная возможность почувствовать себя в мейнстриме европейского музыкального искусства! В исполнении всемирно известных музыкантов прозвучат величайшие произведения, написанные за всю историю для короля инструментов — органа. Музыка наполнит действующий Кафедральный Собор Св. Павла известного как лютеранская Кирха. Концерты рассчитаны на широкую аудиторию — будут и импровизация, и классика, и экспериментальные поиски.


Последние мониторинги:
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 4.700