ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів у 2019 році
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Сучасні медичні послуги отримала сільська глибинка
30.03.2019 / Газета: Одесские известия / № 30(5147) / Тираж: 18937

На Савранщині відкрили амбулаторію європейського зразка. Це друга така новобудова на Одещині. Вона обслуговуватиме майже 3 тисячі мешканців сіл Бакша, Йосипівка, Гетьманівка, Капустянка, Дубки та Білоусівка. Лікувально-діагностичну та профілактичну роботу, окрім сімейного лікаря, здійснюватимуть 9 працівників, серед яких старші і молодші медсестри.

В амбулаторії створено комфортні умови для зручного та затишного перебування пацієнтів. Виконано ремонтні роботи, закуплено меблі, холодильник та медичне обладнання європейського зразка. Кошти на будівництво виділено з державного та місцевих бюджетів. Тут проводитиметься безкоштовний забір крові на цукор, працюватиме денний стаціонар, де пацієнти матимуть можливість отримувати безкоштовні маніпуляційні процедури, надаватиметься невідкладна допомога пацієнтам з хронічними захворюваннями.

Також медустанові передбачено житло для сімейного лікаря. Тож вона працюватиме цілодобово.

— Це приклад нової медицини, яку ми впроваджуємо скрізь у невеличких селах і містах нашого регіону. Такі можливості відкрили для громад реформи сільської медицини та децентралізації. Впевнений, що сімейному лікарю буде приємно працювати в такій чудовій амбулаторії, а люди отримуватимуть якісні медичні послуги. Плануємо в приміщенні відкрити ще аптечний пункт, в якому будуть необхідні для населення ліки, — підкреслив під час урочистого відкриття закладу голова ОДА Максим Степанов.

В новій амбулаторії працюватиме молодий лікар Анд­рій Буманський, який в серпні закінчує інтернатуру. Днями медик отримав в подарунок від керівника області вели­кий плазмовий телевізор.

Автор: Віктор Логвинюк
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
КОАЛИЦИАДА ПО-МОЛДОВСКИ
21 июня истекает трехмесячный срок, отведенный Конституцией Республики Молдова на формирование правительства, после которого должно быть принято решение о досрочных выборах.

IX-й МЕЖДУНАРОДНЫЙ ОРГАННЫЙ ФЕСТИВАЛЬ ИМ. Т. РИХТЕРА
С 26 мая по 30 июня в одесской Кирхе пройдет ежегодный органный фестиваль. Это 6 эксклюзивных программ — уникальная возможность почувствовать себя в мейнстриме европейского музыкального искусства! В исполнении всемирно известных музыкантов прозвучат величайшие произведения, написанные за всю историю для короля инструментов — органа. Музыка наполнит действующий Кафедральный Собор Св. Павла известного как лютеранская Кирха. Концерты рассчитаны на широкую аудиторию — будут и импровизация, и классика, и экспериментальные поиски.


Последние мониторинги:
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 4.099