ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА про тенденції дня голосування на виборах Верховної Ради в Одеській області
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Сучасні медичні послуги отримала сільська глибинка
30.03.2019 / Газета: Одесские известия / № 30(5147) / Тираж: 18937

На Савранщині відкрили амбулаторію європейського зразка. Це друга така новобудова на Одещині. Вона обслуговуватиме майже 3 тисячі мешканців сіл Бакша, Йосипівка, Гетьманівка, Капустянка, Дубки та Білоусівка. Лікувально-діагностичну та профілактичну роботу, окрім сімейного лікаря, здійснюватимуть 9 працівників, серед яких старші і молодші медсестри.

В амбулаторії створено комфортні умови для зручного та затишного перебування пацієнтів. Виконано ремонтні роботи, закуплено меблі, холодильник та медичне обладнання європейського зразка. Кошти на будівництво виділено з державного та місцевих бюджетів. Тут проводитиметься безкоштовний забір крові на цукор, працюватиме денний стаціонар, де пацієнти матимуть можливість отримувати безкоштовні маніпуляційні процедури, надаватиметься невідкладна допомога пацієнтам з хронічними захворюваннями.

Також медустанові передбачено житло для сімейного лікаря. Тож вона працюватиме цілодобово.

— Це приклад нової медицини, яку ми впроваджуємо скрізь у невеличких селах і містах нашого регіону. Такі можливості відкрили для громад реформи сільської медицини та децентралізації. Впевнений, що сімейному лікарю буде приємно працювати в такій чудовій амбулаторії, а люди отримуватимуть якісні медичні послуги. Плануємо в приміщенні відкрити ще аптечний пункт, в якому будуть необхідні для населення ліки, — підкреслив під час урочистого відкриття закладу голова ОДА Максим Степанов.

В новій амбулаторії працюватиме молодий лікар Анд­рій Буманський, який в серпні закінчує інтернатуру. Днями медик отримав в подарунок від керівника області вели­кий плазмовий телевізор.

Автор: Віктор Логвинюк
Поиск:
расширенный

Евгений Черненко
Владимир Передерий: Одесская таможня обязана сохранить лучших сотрудников во время реформы
В июле Одесская таможня впервые с начала 2019 года выполнила и перевыполнила план по поступлениям в Государственный бюджет. Несмотря на укрепление курса гривны, рост платежей по сравнению с июлем 2018 года составил 26%, что эквивалентно 741 миллиону гривен. А по итогам 7 месяцев – более 30% или 5,3 миллиарда гривен. И.о. начальника Одесской таможни Владимир Передерий уверен, что эти позитивные результаты достигнуты благодаря созданным за последние несколько месяцев стабильным и предсказуемым условиям для работы бизнеса. В интервью нашему изданию Владимир Передерий рассказал о борьбе с контрабандой, кадровом голоде и мифах, которые сформировались вокруг Одесской таможни за последние годы.

V Фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері — 2019» з 30 серпня — 15 вересня
9 днів Фестивалю, 9 унікальних музичних подій, 9 незабутніх вечорів прекрасної музики! Прем'єри, мистецьки відкриття, чудові зустрічі, насолода від залучення до головної культурної події вересня в Одесі — все це V Фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері — 2019»


Последние мониторинги:
17.08.2019 / Одесские известия
17.08.2019 / Одесские известия
17.08.2019 / Одесские известия
17.08.2019 / Одесские известия
16.08.2019 / Комсомольская правда


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 6.349