ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів у 2019 році
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Ліс виросте на 2 тисячі гектарів
17.04.2019 / Газета: Одесские известия / № 27(5150) / Тираж: 18937

«Зелені легені» Любашівщини збагатилися 2,5 га нових лісових насаджень.

Днями в межах Всеукраїнської акції Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу — в твоїх руках» в урочищі «Василівка» Троїцького лісництва ДП «Ширяївське лісове господарство» було висаджено 10 тисяч сіянців білої акації. До заліснення долучилися колектив Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства під керівництвом Володимира Домікана, лісівники, представники місцевої влади та учні шкільного лісництва «Пролісок» Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За словами головного лісівника Одещини Володимира Домікана, лісовідтворювальні акції проходять під час весняних та осінніх лісокультурних робіт. Цьогоріч в області планується засадити різними культурами не менше 2 тисяч гектарів.

— Важливо заохотити учнівську молодь та представників громадськості долучитися до створення лісів, а також підвищити довіру громадян до діяльності нашої галузі, — сказав Володимир Домікан і закликав спільно примножувати і оберігати наше зелене багатство.

Автор: -
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
КОАЛИЦИАДА ПО-МОЛДОВСКИ
21 июня истекает трехмесячный срок, отведенный Конституцией Республики Молдова на формирование правительства, после которого должно быть принято решение о досрочных выборах.

IX-й МЕЖДУНАРОДНЫЙ ОРГАННЫЙ ФЕСТИВАЛЬ ИМ. Т. РИХТЕРА
С 26 мая по 30 июня в одесской Кирхе пройдет ежегодный органный фестиваль. Это 6 эксклюзивных программ — уникальная возможность почувствовать себя в мейнстриме европейского музыкального искусства! В исполнении всемирно известных музыкантов прозвучат величайшие произведения, написанные за всю историю для короля инструментов — органа. Музыка наполнит действующий Кафедральный Собор Св. Павла известного как лютеранская Кирха. Концерты рассчитаны на широкую аудиторию — будут и импровизация, и классика, и экспериментальные поиски.


Последние мониторинги:
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 8.862