ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА про тенденції дня голосування на виборах Верховної Ради в Одеській області
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Траса стала безпечнішою
17.04.2019 / Газета: Одесские известия / № 27(5150) / Тираж: 18937

Жителі обох селищ Хлібо­дарської селищної ради – Хлі­бодарського і Радісного – за­до­волені освітленням в районі пішохідного переходу на Міжнародній трасі Одеса-Рені, де нещодавно ще й встановили світлофори. А поруч у повному розпалі будівництво сучасної автозупинки.

Наприкінці минулого року, після чергової аварії, місцеві жителі звернулись до голови Біляївської РДА Василя Само­киша з вимогою упорядкувати автозупинки на обох швидкісних автотрасах, що охоплюють селище Хлібо­дар­ське, осбладнати належною розміткою і знаками. Безпечні переходи на трасах тут життєво необхідні, адже більшість жителів працюють в Одесі, туди на навчання щодня їздить багато дітвори і молодь.

Звернулись до Служби автомобільних доріг в Одеській області. У результаті спільних тристоронніх перемовин ра­йонної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг в Одеській області та місцевих жителів було обстежено ділянки трас, сплановано роботи. Встановили спочатку тимчасові світлофори, а тепер — і стаціонарні. Нанесено дорожню розмітку, освітлено п’ять ділянок трас. До цього доклала зусиль селищна рада, виділивши кошти з місцевого бюджету на проектно-кошторисну документацію.

Автор: -
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ДЕОЛИГАРХИЗАЦИЯ ПО-МОЛДАВСКИ. КАК ПРЕЗИДЕНТ ДОДОН ВЛАСТНУЮ ВЕРТИКАЛЬ СТРОИТ
Избрание представителя социалистов председателем Конституционного суда выглядит как часть общего плана Игоря Додона по укреплению своего политического влияния. В конечном итоге именно он получил наибольший выигрыш от падения Владимира Плахотнюка, превратившись во влиятельную политическую фигуру

«БАРХАТНЫЙ СЕЗОН» В ОДЕССЕ — СВОБОДНАЯ КУЛЬТУРНАЯ ЗОНА
21-го августа в Одесском Национальном академическом театре оперы и балета состоялась пресс-конференции по поводу приближающегося открытия V юбилейного фестиваля искусств «Бархатный сезон в Одесской опере» (30 августа-15 сентября) Сергей Гриневеций на правах председателя наблюдательного совета театра открыл пресс-конференцию и поприветствовал всех с приближением настоящего праздника искусств, коим, безусловно, является «Бархатный сезон», после чего остановился на таких ключевых моментах.


Последние мониторинги:
23.08.2019 / Чорноморські новини
23.08.2019 / Чорноморські новини
23.08.2019 / Чорноморські новини
23.08.2019 / Чорноморські новини
23.08.2019 / Чорноморські новини


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 5.385