ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів у 2019 році
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Від «Родіни» до «Родини»
17.04.2019 / Газета: Одесские известия / № 27(5150) / Тираж: 18937

Після реставрації в Балті відкрився кінотеатр, аналогів якому немає на півдні Одещини.

Кінотеатр стояв у запустінні кілька десятиріч. Тепер — це сучасний культурний центр, який змінив не тільки своє обличчя, але й ім’я. Раніше кінотеатр називався «Родіна», а сьогодні — «Родина».

Свою історію кінотеатр почав писати на початку 1960-х років. Пам’ятають його стіни і виступ відомого космонавта, балтянина Георгія Шоніна. Потім споруда пережила непрості часи запустіння і забуття. За відродження культурного центру влада Балтщини взялась п’ять років тому. Ця ідея мала благополучне завершення, завдяки підтримці депутатів Одеської обласної ради, народного депутата Олексія Гончаренка. Проект втілювався за рахунок співфінансування Балтської ОТГ та обласного бюджету. Понад 4,5 млн. грн. було виділено з обласного бюджету на проведення зовнішніх і внутрішніх реставраційних робіт будівлі і придбання сучасного обладнання. Урочисту частину відкриття кінотеатру розпочав зразковий колектив «Балтська зірочка».

– Вдячний всім, хто доклав зусиль до збереження і відродження нашого кінотеатру. Це і є децентралізація: спрямування фінансів і відповідальності на реалізацію локальних проектів. Вірю, кінотеатр послужить збагаченню духовності балтян, продовженню знайомства зі світом прекрасного», відзначив міський голова Сергій Мазур.

Першим переглядом в оновленому кінотеатрі став відеоролик під символічною назвою «Будуємо країну разом», а також кінофільм «Зелена книга». У церемонії відкриття кінотеатру взяли участь народний депутат Олексій Гончаренко, депутат Одеської обласної ради Олександр Остапенко, керівництво Балтської ОТГ та Балтського району, громадськість.

Відзначимо, що раніше голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський акцентував увагу на тому, що з появою кінотеатру балтська громада отримає концертно-виставковий майданчик, аналогів якому немає на півдні Одещини.

Автор: Любов Кузьменко
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
КОАЛИЦИАДА ПО-МОЛДОВСКИ
21 июня истекает трехмесячный срок, отведенный Конституцией Республики Молдова на формирование правительства, после которого должно быть принято решение о досрочных выборах.

IX-й МЕЖДУНАРОДНЫЙ ОРГАННЫЙ ФЕСТИВАЛЬ ИМ. Т. РИХТЕРА
С 26 мая по 30 июня в одесской Кирхе пройдет ежегодный органный фестиваль. Это 6 эксклюзивных программ — уникальная возможность почувствовать себя в мейнстриме европейского музыкального искусства! В исполнении всемирно известных музыкантов прозвучат величайшие произведения, написанные за всю историю для короля инструментов — органа. Музыка наполнит действующий Кафедральный Собор Св. Павла известного как лютеранская Кирха. Концерты рассчитаны на широкую аудиторию — будут и импровизация, и классика, и экспериментальные поиски.


Последние мониторинги:
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия
25.05.2019 / Одесские известия


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 4.249