ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-бріфінг заступника Голови НБУ щодо оптимізації банкнотно-монєтного ряду національної валюти
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Втрачають час собі на шкоду
25.05.2019 / Газета: Одесские известия / № 39(5162) / Тираж: 18937

Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – громада» відбулася в Ананьєві. Програма заходу спрямована на підвищення обізнаності людей про реформу децентралізації, її аспекти у сфері освіти та охорони здоров’я, про здобутки в уже існуючих об’єднаних територіальних громад (ОТГ), а також на заохочення усіх бажаючих стати агентами змін. Організована спільними зусиллями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми «U-LEAD з Європою», кампанія пройшла уже у близько 50 населених пунктів різних областей України.

В Ананьєві «Містечко децентралізації» розгорнулося у парку «Молодіжний», де організатори мали нагоду донести основні переваги реформи децентралізації та її головного спрямування — добровільного об’єднання громад — до містян та жителів району.

Представники медицини, освіти, державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування в живому спілкуванні отримали експертні поради фахівців з питань децентралізації та друковану інформаційну продукцію.

За словами Ганни Карпової, голови РДА, Ананьївщина до цього часу не входить у число районів, де створено об’єднані територіальні громади. Тривають громадські обговорення щодо створення спроможної громади, але справа далі не йде. Не всі однаково розуміють принцип добровільності при об’єднанні громад, але беззаперечно, що процес децентралізації є невідворотнім, і нам нікуди від цього не подітись.

В’ячеслав Негода, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства зауважив: «Ні Уряд, ні мешканці міст та сіл не можуть безкінечно чекати, доки керівники усіх громад «дозріють до децентралізації». За п’ять років уже усім зрозуміло, що зволікати з реформою – це втрачати час і можливості».

Автор: Юрій Федорчук
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
Украинский эксперт: У новой коалиции приднестровский конфликт может отойти на второй план
С утверждением нового правительства в Кишиневе, в отношениях Украины и Молдовы, скорее всего, будет сделана пауза, - считает заведующий отделом исследований Придунайско-Черноморского региона Национального института стратегических исследований Артем Филипенко.

Конструктивный диалог транспортной интеллигенции в Одессе
В конце мая в Одессе успешно завершила работу ХVIII-ая Международная неделя по торговле и транспорту, выставка «Интер-ТРАНСПОРТ». Под девизом «Диалог. Доверие. Действие» в Одессе прошла традиционная встреча транспортной интеллигенции Украины и зарубежья — партнеров, друзей, руководителей предприятий и организаций транспортной отрасли и грузовладельцев с потребителями транспортных услуг.


Последние мониторинги:
26.06.2019 / Одесская жизнь
26.06.2019 / Одесские известия
26.06.2019 / Одесские известия
26.06.2019 / Одесские известия
26.06.2019 / Одесские известия


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 4.973