ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-бріфінг заступника Голови НБУ щодо оптимізації банкнотно-монєтного ряду національної валюти
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
На щастя і розквіт громади
12.06.2019 / Газета: Одесские известия / № 44(5167) / Тираж: 18937

На центральній площі села Бобрик Другий постав монумент лелекам. Його відкриття приурочили до Дня захисту дітей.

Бобрицький сільський голова Дмитро Бущан розповів, що на цьому місці десятки років височів монумент Миколі Щорсу, бо місцевий колгосп носив його ім’я. Скульптуру воєначальника громадянської війни минулого століття створив за кошти селян уродженець цього мальовничого краю, митець Аркадій Юхимович Мацієвський.

Кілька років тому внаслідок декомунізації постамент було акуратно розібрано. І нині він прикрашає парк радянських скульптур в етнографічній садибі Формушка-Нова, що у Тарутинському районі. Проте, як мовиться, «святе місце пустим не буває», і громада вирішили «оселити» на місці Щорса трійко «бронзових» лелек — символ щастя українського села. Проект пам’ятника виконав місцевий самобутній художник Федір Шевченко, а спорудження обійшлося громаді у 200 тис. грн., але він того вартий.

Відкриваючи скульптуру, автор зазначив, що усі елементи скульптури символізують багатство і родючість української землі. Лелеки ж мають нагадувати жителям краю, які «вилетіли» з рідного гнізда, що потрібно частіше повертатися додому, щоб не переривалася нитка, яка зв’язує усі покоління…

Після урочистого відкриття монументу «Лелеки» щиру пісню заспівав знаменитий колектив «Бобричаночка». Загалом свої артистичні здібності продемонстрували глядачам найкращі аматори сцени сіл Борбрик Другий і Янишівка.

В межах свята відбувся футбольний турнір «Кубок Бобрика, за який боролися спортсмени з обох Бобриків, Гвоздавки та Зеленогірського. Спортивні баталії тривали з перемінним успіхом, проте свою переконливу перемогу здобули футболісти із сусіднього селища Зеленогірське. Друге місце посіла команда з Бобрика Другого, третє дісталося Бобрику Першому. Заслужені нагороди і цінні призи вручив капітанам команд сільський голова Дмитро Бущан. Кращим гравцем турніру було визнано футболіста з села Бобрик Другий Богдана Подоляна.

Не обійшлося сільське свято без атракціонів, частування, музики та веселощів, а у ввечері відбулися масові гуляння. Жителі та гості залишилися задоволеними і висловлювали щир у вдячність організаторам свята, яке вдалося на славу.

Автор: Юрій Федорчук
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
Украинский эксперт: У новой коалиции приднестровский конфликт может отойти на второй план
С утверждением нового правительства в Кишиневе, в отношениях Украины и Молдовы, скорее всего, будет сделана пауза, - считает заведующий отделом исследований Придунайско-Черноморского региона Национального института стратегических исследований Артем Филипенко.

Конструктивный диалог транспортной интеллигенции в Одессе
В конце мая в Одессе успешно завершила работу ХVIII-ая Международная неделя по торговле и транспорту, выставка «Интер-ТРАНСПОРТ». Под девизом «Диалог. Доверие. Действие» в Одессе прошла традиционная встреча транспортной интеллигенции Украины и зарубежья — партнеров, друзей, руководителей предприятий и организаций транспортной отрасли и грузовладельцев с потребителями транспортных услуг.


Последние мониторинги:
26.06.2019 / Одесская жизнь
26.06.2019 / Одесские известия
26.06.2019 / Одесские известия
26.06.2019 / Одесские известия
26.06.2019 / Одесские известия


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 6.221