ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Презентация 27-го выпуска историко-краеведческого альманаха «Юго-Запад. Одессика»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Юна зірка на ім’я Карина
12.06.2019 / Газета: Одесские известия / № 44(5167) / Тираж: 18937

В Одесі компетентне журі обрало і нагородило іменним дипломом та пам’ятними подарунками 100 юних талантів Одеського регіону. У номінації «музика» переможницею стала 13-річна учениця одеської дитячої музичної школи №3 та спеціалізованої школи №69 м. Одеси — Карина Кардаш.

Карина веде досить активний спосіб життя, з 5 років займається музикою — грає на фортепіано, займається вокалом, бальними танцями, бадмінтоном в спортивній школі №5 м Одеса, освоює акторську майстерність і риторику, вивчає англійську та німецьку мови, дуже любить малювати і подорожувати, а також всі роки навчається в школі тільки на «відмінно»!

Протягом останніх років Карина бере участь і займає призові місця в районних, міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, в неї більше 150 дипломів різного рівня, багато медалей та десятки переможних кубків.

Карина брала участь і перемагала в різних музичних конкурсах у різних містах України, а також в Польщі, наприклад, в м. Краків на «Eastern European Music Festival» отримала Гран-Прі, в Туреччині на міжнародному конкурсі «Talents of the planet» — завоювала 1 місце, в Болгарії на міжнародному конкурсі музичного мистецтва зайняла 1 місце, а також на фестивалі-конкурсі «Зоряні діти» перемагала тричі, в ART-FEST «Поверни мені музику» — Лауреат 1 ступеня, «Зоряна країна» -1 місце, на фестивалях-конкурсах «Grand Fest» і «Запали свою зірку» також отримала 1-і місця.

У 2017 році Кардаш Карина нагороджена почесним званням «Гордість Одеси. Майбутнє України!», а в 2018 році нагороджена стипендією обдарованим дітям Одеської обласної ради.

Крім цього, Карина бере участь в різних благодійних концертах для дітей-сиріт, інвалідів, ветеранів війни, АТО, виступає у багатьох міських заходах.

За свої досягнення дівчинка дуже вдячна всім своїм вчителям і, звісно ж, батькам.

Автор: Світлана Головко
Поиск:
расширенный

Ректор Игорь Коваль
ВЫБОРЫ, ВЫЗОВЫ И ОДЕССКИЙ УНИВЕРСИТЕТ
Игорь Николаевич Коваль, ректор ОНУ им. Мечникова – политолог, эксперт-международник. Накануне нового учебного года беседуем с доктором политических наук, профессором И. Ковалем о тектонических сдвигах в международном политикуме и 154-летних традициях Одесского университета.

СКВЕР МИРУ. НОВИЙ ЗАТИШНИЙ КУТОК МИРНОЇ ОДЕСИ
Сьогодні, 20 вересня, напередодні Міжнародного дня миру, Сергій Гриневецький як почесний член Президії Одеської обласної ради миру взяв участь у церемонії відкриття Скверу миру.


Последние мониторинги:
19.09.2019 / Вечерняя Одесса
19.09.2019 / Вечерняя Одесса
19.09.2019 / Вечерняя Одесса
19.09.2019 / Вечерняя Одесса
19.09.2019 / Вечерняя Одесса


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 5.618