ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Про завершення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року в Одеській області»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Взялися за місцеві дороги
26.06.2019 / Газета: Одесские известия / № 48(5171) / Тираж: 18937

На початку місяця розпочався поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О162132 Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка в межах Гвоздавської сільської ради та селища Зеленогірське. Загальна протяжність ділянки автошляху складає більше 10 км. Замовник — ДП «Служба місцевих автомобільних доріг в Одеській області».

Торік на проведення першого етапу шляхових робіт на цій ділянці з обласного бюджету було виділено 5 млн. грн., ще 25 млн. грн. у вигляді субвенції надійшли з держбюджету. Капітальний ремонт шляхопроводу, а в деяких місцях і капітальне будівництво, як і торік, проводить компанія «Березівкаагрошляхбуд». Вона виграла тендер у ПП «Любашівський Шляхбуд» і ПП «Артембуд» (Любашівський район) та дочірнього підприємства «Одеський облавтодор», оцінивши свої послуги в 63 млн. грн.

На сьогоднішній день березівські шляховики, виконавши значний обсяг робіт, працюють на крутому підйомі дороги, так званій «Гвоздавській Стримбі». Вже покладено перший шар асфальтного покриття, монтуються узбіччя та комунікації водовідведення. Також завозиться 11 тисяч тонн глини, щоб уберегти дорогу від зсувів.

Голова районної ради Сергій Паровик щоденно контролює хід ремонту шляху, який зв’язує Савранський і Любашівський райони та надкодимські села з райцентром. За його словами, передбачається асфальтування доріг в межах сіл Покровка та Шайтанка, а проблемні під’їзди до Петрівки і Кричунового будуть прогрейдеровані.

Автор: Юрій Федорчук
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
Украинский эксперт: У новой коалиции приднестровский конфликт может отойти на второй план
С утверждением нового правительства в Кишиневе, в отношениях Украины и Молдовы, скорее всего, будет сделана пауза, - считает заведующий отделом исследований Придунайско-Черноморского региона Национального института стратегических исследований Артем Филипенко.

«Только в газете «Всемирные Одесские новости»! — устный выпуск летнего 108 номера
Газета Всемирного клуба Одесситов выбрала оригинальный формат для продвижения. Выход бумажного тиража в 1000 экземпляров сопровождается устным выпуском. Авторы и герои публикаций знакомятся с читателями «лицом к лицу». Формат рождает новые темы и проекты. Устный выпуск летнего номера (108) прошел в Золотом Зале литературного музея.


Последние мониторинги:
19.07.2019 / Вечерняя Одесса
19.07.2019 / Вечерняя Одесса
19.07.2019 / Вечерняя Одесса
19.07.2019 / Вечерняя Одесса
19.07.2019 / Вечерняя Одесса


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 4.553