ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Особливості підготовки та проведення ЗНО-2020
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
В Одеському управлiннi Офiсу влаштували зустрiч з великим бiзнесом пiвдня
04.07.2019 / Газета: Порто-франко / № 24(1464) / Тираж: 22000

Нещодавно в Одеському управлiннi Офiсу великих платникiв податкiв ДФС вiдбулася зустрiч керiвництва управлiння, фахiвцiв Головного управлiння Держпрацi в Одеськiй областi та Головного управлiння ДФС в Одеськiй областi з представниками великого бiзнесу пiвдня.

Приводом проведення заходу стали численнi запити у зв`язку з новацiями у податковому законодавствi, зокрема, у частинi лiцензування, адже нещодавно вiдбулися змiни до Податкового кодексу Украïни та деяких iнших законодавчих актiв Украïни щодо покращення адмiнiстрування та перегляду ставок окремих податкiв i зборiв, а саме Закон Украïни вiд 23 листопада 2018 року № 2628-VIII (остання редакцiя вiд 22.05.2019) та внесенi змiни до Закону Украïни № 481/95-ВР вiдповiдно до яких запроваджуεться лiцензування дiяльностi усiх суб`εктiв господарювання, якi здiйснюють виробництво, зберiгання, оптову та роздрiбну торгiвлю пальним.

Крiм того, одним з прiорiтетних напрямiв дiяльностi Одеського управлiння Офiсу великих платникiв податкiв ДФС ε пiдвищення обiзнаностi серед представникiв бiзнес-середовища у частинi дотримання податкового та трудового законодавства як фундаментальноï засади будь-якоï пiдприεмницькоï дiяльностi.

Отдже цi теми стали лейтмотивом усього заходу, саме тому на зустрiч були запрошенi фахiвцi, компетентнi у цих актуальних та надзвичайно резонансних питаннях.

Вiдкрила зустрiч начальник Одеського управлiння Офiсу ВПП ДФС Вiкторiя Талпа, подякувавши присутнiм великим платникам податкiв за зацiкавленiсть та постiйний дiалог з фiскальними органами.

Також очiльник Офiсу проiнформувала усiх присутнiх про позитивну динамiку надходжень вiд великих компанiй пiвдня, що ε надзвичайно важливим для економiчного розвитку регiону i для краïни в цiлому, та нагадала про актуальнiсть питання заробiтноï плати великих платникiв Одеського управлiння. Адже рiвень заробiтноï плати знаходиться у тiсному взаεмозв`язку з надходженнями до бюджетiв.

В основнiй частинi зустрiчi фахiвцiв Головного управлiння Держпрацi в Одеськiй областi та Головного управлiння ДФС в Одеськiй областi з представниками великого бiзнесу пiвдня розповiли про змiни у законодавствi щодо охорони працi, окреслили алгоритм отримання дозволiв на виконання робiт пiдвищеноï небезпеки, торкнулися питань електронного адмiнiстрування реалiзацiï пального, засад отримання лiцензiй на право виробництва та реалiзацiï пального та його зберiгання.

Фахiвцi фiскальноï служби нагадали, що починаючи з 12.06.2019 р. суб'εкти господарювання можуть подати документи на розгляд до органу лiцензування для отримання вiдповiдних лiцензiй (на адресу ГУ ДФС в областях та м. Киεвi за мiсцем розташування мiсць зберiгання та роздрiбноï торгiвлi пальним). При цьому головнi управлiння ДФС у областях та м. Киεвi мають видавати зазначенi лiцензiï суб'εктам господарювання починаючи з 01.07.2019 р.

Наприкiнцi заходу та пiд час виникнення запитань пiсля доповiдi кожного зi спiкерiв гостi мали змогу поставити запитання, на якi отримали вичерпнi вiдповiдi.

Пiдбиваючи пiдсумки, начальник Одеського управлiння Офiсу ВПП ДФС Вiкторiя Талпа подякувала великим платникам податкiв за плiдну спiвпрацю та сумлiннiсть, вiдкритiсть, чеснiсть у питаннях податковоï культури, у першу чергу, перед собою та перед державою, зокрема, та висловила сподiвання, що кожен з представникiв пiдприεмств пiвдня отримав вiдповiдi на запитання, якi цiкавили.

Очiльник Одеського управлiння Офiсу також пообiцяла, що неодмiнно влаштуε нову зустрiч у разi потреби, або надходження додатковоï iнформацiï.

В. ТАЛПА, начальник Одеського управлiння Офiсу ВПП ДФС.

Автор: -
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ДВИГАТЕЛЬ ФЕДЕРАЛИЗАЦИИ, ПАРТНЕР ДОДОНА: ЧЕМ ИЗВЕСТЕН КОЗАК, НОВЫЙ «КУРАТОР УКРАИНЫ» В КРЕМЛЕ
Дмитро Козак, донедавна російський віцепрем'єр, призначений на посаду заступника глави адміністрації Путіна. Він став "куратором України" в Кремлі, замінивши Владислава Суркова, у якого були показово конфліктні відносини з Києвом. Сам Сурков нібито йде з держслужби через "зміну курсу на українському напрямі". У Кремлі інформацію про його відставку не коментують, а зміну курсу - заперечують.

«Катакомбы поселка Авангард». Презентация книги Константина Пронина и Елены Ощепковой
В рамках презентации будет продемонстрирован документальный фильм об этих подземных исследованиях.


Последние мониторинги:
28.01.2020 / Вечерняя Одесса
28.01.2020 / Вечерняя Одесса
28.01.2020 / Вечерняя Одесса
28.01.2020 / Вечерняя Одесса
28.01.2020 / Вечерняя Одесса


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 5.006