ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА про тенденції дня голосування на виборах Верховної Ради в Одеській області
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Попросилися до сиротинця
06.07.2019 / Газета: Одесские известия / № 51(5174) / Тираж: 18937

ЯК ЗАХИСТИТИ НАШИХ ДІТЕЙ?

Дев’ятирічна дівчинка з восьмирічним братом прийшли до поліцейської дільниці і попросили влаштувати їх до інтернату. Діти заявили, що додому повертатися категорично відмовляються, адже їхня мати постійно пиячить з вітчимом, а останній їх систематично ображає і нецензурно лається.

— Брат з сестрою були голодні і дуже налякані. Вони називали свій будинок «пеклом» і просили направити їх до притулку. Дітей доставили до місцевої лікарні для проведення медичного обстеження. Спільно зі службою у справах дітей було ухвалене рішення про те, щоб влаштувати їх до дитячого центру соціальної реабілітації, — розповів начальник Арцизького відділу поліції Олександр Кучугура.

Горе-батьки — 33-річна місцева мешканка і її 35-річний співмешканець — помітили відсутність дітей тільки вночі і, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, прийшли в їх пошуках у райвідділ.

Їх притягнуть до відповідальності за трьома статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення: ст. 178 (розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях), ст. 173-2 (вчинення насильства в сім’ї, невиконання захисного припису або непроходження корекційної програми) і ст. 184 (невиконання батьками обов’язків із вихованню дітей).

Автор: -
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ДЕОЛИГАРХИЗАЦИЯ ПО-МОЛДАВСКИ. КАК ПРЕЗИДЕНТ ДОДОН ВЛАСТНУЮ ВЕРТИКАЛЬ СТРОИТ
Избрание представителя социалистов председателем Конституционного суда выглядит как часть общего плана Игоря Додона по укреплению своего политического влияния. В конечном итоге именно он получил наибольший выигрыш от падения Владимира Плахотнюка, превратившись во влиятельную политическую фигуру

«БАРХАТНЫЙ СЕЗОН» В ОДЕССЕ — СВОБОДНАЯ КУЛЬТУРНАЯ ЗОНА
21-го августа в Одесском Национальном академическом театре оперы и балета состоялась пресс-конференции по поводу приближающегося открытия V юбилейного фестиваля искусств «Бархатный сезон в Одесской опере» (30 августа-15 сентября) Сергей Гриневеций на правах председателя наблюдательного совета театра открыл пресс-конференцию и поприветствовал всех с приближением настоящего праздника искусств, коим, безусловно, является «Бархатный сезон», после чего остановился на таких ключевых моментах.


Последние мониторинги:
23.08.2019 / Чорноморські новини
23.08.2019 / Чорноморські новини
23.08.2019 / Чорноморські новини
23.08.2019 / Чорноморські новини
23.08.2019 / Чорноморські новини


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 7.631