ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА про тенденції дня голосування на виборах Верховної Ради в Одеській області
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Тим, хто служить і захищає
06.07.2019 / Газета: Одесские известия / № 51(5174) / Тираж: 18937

В Одесі, у Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка відбулися урочистості з нагоди святкування Дня національної поліції України та нагородження кращих правоохоронців. Звертаючись до винуватців свята, перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський сказав:

– Вітаю усіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням! Честь і гідність, завжди лишатися неупередженими та об’єктивними, ніколи не зраджувати правді – це ті основні якості, які повинен мати працівник поліції. Тож нехай лави національної поліції поповнюються молодими, досвідченими і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті та честі, вирішили змінювати нашу країну на краще. Особливі слова подяки – ветеранам правоохоронних органів, які роблять величезний внесок у виховання молодих співробітників і щедро діляться багатим життєвим досвідом, своїми професійними знаннями та навичками. Бажаю всім міцної віри в своє святе покликання і в свою державу, вірності службовому обов’язку, успішної служби, міцного здоров’я, благополуччя і миру! Нехай береже вас доля!

Після привітань, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у боротьбу зі злочинністю, забезпечення публічного порядку, захист конституційних прав та свобод людини і громадянина та з нагоди Дня Національної поліції України вісім правоохоронців Одещини були нагороджені Почесною грамотою Одеської обласної ради.

Автор: -
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ДЕОЛИГАРХИЗАЦИЯ ПО-МОЛДАВСКИ. КАК ПРЕЗИДЕНТ ДОДОН ВЛАСТНУЮ ВЕРТИКАЛЬ СТРОИТ
Избрание представителя социалистов председателем Конституционного суда выглядит как часть общего плана Игоря Додона по укреплению своего политического влияния. В конечном итоге именно он получил наибольший выигрыш от падения Владимира Плахотнюка, превратившись во влиятельную политическую фигуру

«БАРХАТНЫЙ СЕЗОН» В ОДЕССЕ — СВОБОДНАЯ КУЛЬТУРНАЯ ЗОНА
21-го августа в Одесском Национальном академическом театре оперы и балета состоялась пресс-конференции по поводу приближающегося открытия V юбилейного фестиваля искусств «Бархатный сезон в Одесской опере» (30 августа-15 сентября) Сергей Гриневеций на правах председателя наблюдательного совета театра открыл пресс-конференцию и поприветствовал всех с приближением настоящего праздника искусств, коим, безусловно, является «Бархатный сезон», после чего остановился на таких ключевых моментах.


Последние мониторинги:
23.08.2019 / Чорноморські новини
23.08.2019 / Чорноморські новини
23.08.2019 / Чорноморські новини
23.08.2019 / Чорноморські новини
23.08.2019 / Чорноморські новини


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 5.625