ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Презентация 27-го выпуска историко-краеведческого альманаха «Юго-Запад. Одессика»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
18 міст на хвилі фестивалю
17.08.2019 / Газета: Одесские известия / № 63(5185) / Тираж: 18937

Нашим регіоном мандрує культурно-просвітницький фестиваль «З країни в Україну», переповнений українськими винаходами, танцями, фотовиставками, історіями успіху і культурним обміном, а також щовечірнім драйвовим рок-концертом.

Вже 17 серпня відшумить у Білгороді-Дністровському (територія біля Аккерманської фортеці), а 18 серпня заїде в Ізмаїл (алея Дружби народів).

Цього року фестиваль «З країни в Україну» подорожуватиме 18 містами чотирьох регіонів. Він організований зусиллями тисячі учасників.

Місія проекту – сформувати нове розуміння української ідентичності, показати найцікавіше, нове та стильне, що є в Україні. Тож цьогорічне гасло фестивалю – «Свідомі дії свідомих людей».

- Під новою українською ідентичністю ми бачимо усвідомлене розуміння українцями того, чим ми, як країна, як суспільство, як нація вирізняємося від іншого світу. Це розуміння формується в етнічній, культурно-мистецькій та громадсько-політичній площинах. Унікальне культурне розмаїття країни, на території якої проживає понад 100 національностей, — то наше неймовірне багатство, а людяність, яка проходить через сім’ї кожного українського регіону і знаходить вираження у культурі та мистецтві – то наша спроможність до єднання і подолання будь-яких викликів сучасності, — розповідає про місію заходу його ідейник Денис Блощинський.

Саме тому команда організаторів розробила 14 унікальних напрямів, які різнобічно демонструють найцікавіші українські культурні та мистецькі сфери життя.

На кожному фестивалі матимуть місце майданчик інтелектуальних ігор, містечко майстрів, відкрита бібліотека, «Молодь і спорт», «Охорона здоров’я», «Сучасна Україна», «Влада і громада», НГО, дитячий майданчик, фотовиставка кіномайданчик, студія оригінальних ігор.

Кожен фестиваль закінчується концертною програмою. Цього року на головній сцені виступатимуть NESPROSTA, VERBA, ХАС, Balaklava Blues, SECRET FORÉST, Alex Silakov, Роялькіт, TOLOKA, Олена Луценко, MOTANKA, Макс Єрмаков, а хедлайнером всіх фестивалів стане гурт — KiRA MAZUR.

Вхід на всі заходи фестивалю – вільний, час роботи – з 12.00 до 22.00.

Автор: -
Поиск:
расширенный

Ректор Игорь Коваль
ВЫБОРЫ, ВЫЗОВЫ И ОДЕССКИЙ УНИВЕРСИТЕТ
Игорь Николаевич Коваль, ректор ОНУ им. Мечникова – политолог, эксперт-международник. Накануне нового учебного года беседуем с доктором политических наук, профессором И. Ковалем о тектонических сдвигах в международном политикуме и 154-летних традициях Одесского университета.

«Південний Захід. Одесика». 27-й ВИПУСК
5 вересня 2019 р. в ІА «Контекст Причерноморʼє» відбулася презентація 27-го випуску історико-краєзнавчого альманаху «Південний Захід. Одесика».


Последние мониторинги:
17.09.2019 / Вечерняя Одесса
17.09.2019 / Вечерняя Одесса
17.09.2019 / Вечерняя Одесса
17.09.2019 / Вечерняя Одесса
17.09.2019 / Вечерняя Одесса


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 5.319