ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Презентация 27-го выпуска историко-краеведческого альманаха «Юго-Запад. Одессика»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Дідівська наука: частувати та допомагати
17.08.2019 / Газета: Одесские известия / № 63(5185) / Тираж: 18937

Голова сільгосптовариства «АФ «Кодима», депутат Одеської обласної ради Микола Сорочан напередодні одного з улюблених літніх свят українців — свята Маковія – відвідав міські дошкільні дитячі заклади та райлікарню. Звісно ж, не з порожніми руками. Очільник товариства порадував дітей та дорослих свіжими фруктами та медом.

Щедрі подарунки з садків та пасіки «АФ «Кодима» отримали дитячі садки «Гвоздика», «Сонечко», «Теремок», Кодимський районний притулок для дітей «Буслик», пацієнти районної лікарні. Діти з задоволенням смакували, а дорослі тішилися, що це приємний і корисний сюрприз у переддень Маковія.

– Ми надзвичайно вдячні Миколі Васильовичу, що не забуває про наших діток. Його відвідини – це завжди приємні сюрпризи, це душевне тепло і доброта. Дякуємо за підтримку і справжню атмосферу свята, — відзначає завідувачка дитсадка «Гвоздика» Ольга Козак.

А керівник сільгосптовариства радіє, що рясно цьогоріч вродили персики, яблука, які славні медоноси у господарстві і як йому хочеться поділитися з іншими тим, що Бог послав.

– І для школярів дозрівають вітаміни — осінні плоди — яблука, — ділиться Микола Сорочан.

Микола Васильович згадував, як в його родині готувались до Маковія: пекли коржі з маком, пироги, бублики, святили у церквах «маковійчики». Та найбільше у голові засіла батьківська та дідівська наука:

- Синку, у це християнське свято віряни допомагають іншим, пригощають їх, чим Бог послав.

Тож дана благодійна акція — це не просто продовження повсякчасної соціальної роботи депутата обласної ради з допомоги дітям та нужденним. Це продовження добрих справ сорочанівського роду.

Автор: Любов Кузьменко
Поиск:
расширенный

Ректор Игорь Коваль
ВЫБОРЫ, ВЫЗОВЫ И ОДЕССКИЙ УНИВЕРСИТЕТ
Игорь Николаевич Коваль, ректор ОНУ им. Мечникова – политолог, эксперт-международник. Накануне нового учебного года беседуем с доктором политических наук, профессором И. Ковалем о тектонических сдвигах в международном политикуме и 154-летних традициях Одесского университета.

«Південний Захід. Одесика». 27-й ВИПУСК
5 вересня 2019 р. в ІА «Контекст Причерноморʼє» відбулася презентація 27-го випуску історико-краєзнавчого альманаху «Південний Захід. Одесика».


Последние мониторинги:
17.09.2019 / Вечерняя Одесса
17.09.2019 / Вечерняя Одесса
17.09.2019 / Вечерняя Одесса
17.09.2019 / Вечерняя Одесса
17.09.2019 / Вечерняя Одесса


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 5.601