ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Вивчають проблеми району
19.10.2019 / Газета: Одесские известия / № 81(5204) / Тираж: 18937

Нещодавно в Захарівці працювала громадська приймальня народного депутата Ігоря Васильковського.

Першими до помічників звернулася група батьків учнів Захарівського НВК. Їх турбувала проблема реконструкції головного приміщення школи. Процес іде, наче всі «документальні» процедури завершено. Проте люди хвилюються про вчасне надходження коштів на проведення робіт, тим паче, що на порозі – кінець року і є побоювання аби підрядна організація встигла освоїти виділені фінанси. Користуючись нагодою спілкування з представниками народного депутата, деякі матері також порушили проблему Захарівського виробничого управління житлово-комунального господарства. Вони розповіли про зловживання службовим становищем, що мало місце на підприємстві і попросили втручання у цю справу нардепа.

Також було декілька скарг щодо неналежного стану житла, яке купується за рахунок бюджету дітям-сиротам. А група жителів Захарівки звернулася до громадської приймальні з проханням посприяти у наведенні порядку на одній із вулиць – там немає ні нормальної дороги, ні світла. Як показав прийом, більшість питань не входять до компетенції народного депутата. Їх з легкістю можна вирішити на місцевому рівні. Адже, як виявилося, люди навіть не зверталися до чиновників, котрі за своїми професійними обов’язками мають перейматися тими чи іншими проблемами. Тож у таких випадках жителям району радили пройти всі щаблі звернень і лише у крайньому разі (коли немає адекватного реагування) звертатись по допомогу до нардепа.

На знімку: помічники депутата на прийомі громадян

Автор: Олена Харченко
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ДОРОГИ ДЛЯ ДОДОНА. ЗАЧЕМ МОЛДОВЕ ОПАСНЫЙ РОССИЙСКИЙ КРЕДИТ
Наиболее негативный сценарий для Украины - это когда инфраструктура государства, расположенного в ее тылу, переходит под контроль страны-агрессора

Читання — це корисно! ТОП 5 книжок: вибір бібліотекаря
В умовах сьогодення особливої актуальності набуває тема здоров'я, зміцнення імунітету та ведення здорового способу життя. «Mens sana in corpore sano» (лат. «У здоровому тілі — здоровий дух») — відомий крилатий вислів, що став гаслом нашого сьогодення. Одеська національна наукова бібліотека пропонує інтелект-розминку, адже давно доведено, що читання – це прекрасний спосіб підтримувати і покращувати своє інтелектуальне і фізичне здоров’я. Тож, обирайте біблiотерапію, знаходьте книги, які вам подобаються і насолоджуйтеся читанням та укріплюйте свій фізичний і інтелектуальний імунітет. Читайте на здоров'я!

 

Последние мониторинги:
00:00 27.05.2020 / Чорноморські новини
00:00 27.05.2020 / Чорноморські новини
00:00 27.05.2020 / Чорноморські новини
00:00 27.05.2020 / Чорноморські новини
00:00 27.05.2020 / Чорноморські новини


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 0.041