ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Мир на Сході: реалії, перспективи та загрози
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
Вивчають проблеми району
19.10.2019 / Газета: Одесские известия / № 81(5204) / Тираж: 18937

Нещодавно в Захарівці працювала громадська приймальня народного депутата Ігоря Васильковського.

Першими до помічників звернулася група батьків учнів Захарівського НВК. Їх турбувала проблема реконструкції головного приміщення школи. Процес іде, наче всі «документальні» процедури завершено. Проте люди хвилюються про вчасне надходження коштів на проведення робіт, тим паче, що на порозі – кінець року і є побоювання аби підрядна організація встигла освоїти виділені фінанси. Користуючись нагодою спілкування з представниками народного депутата, деякі матері також порушили проблему Захарівського виробничого управління житлово-комунального господарства. Вони розповіли про зловживання службовим становищем, що мало місце на підприємстві і попросили втручання у цю справу нардепа.

Також було декілька скарг щодо неналежного стану житла, яке купується за рахунок бюджету дітям-сиротам. А група жителів Захарівки звернулася до громадської приймальні з проханням посприяти у наведенні порядку на одній із вулиць – там немає ні нормальної дороги, ні світла. Як показав прийом, більшість питань не входять до компетенції народного депутата. Їх з легкістю можна вирішити на місцевому рівні. Адже, як виявилося, люди навіть не зверталися до чиновників, котрі за своїми професійними обов’язками мають перейматися тими чи іншими проблемами. Тож у таких випадках жителям району радили пройти всі щаблі звернень і лише у крайньому разі (коли немає адекватного реагування) звертатись по допомогу до нардепа.

На знімку: помічники депутата на прийомі громадян

Автор: Олена Харченко
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
«МЫ СТРАННО ВСТРЕТИЛИСЬ И СТРАННО РАЗОЙДЕМСЯ»
Первые, назовем их условно "пессимистами", отводили альянсу проевропейского блока ACUM и пророссийской Партии социалистов максимум полгода. "Оптимисты" считали, что коалиционное правительство сумеет продержаться все четыре года каденции парламента. Где-то посередине между двумя этими позициями находились "реалисты", предрекавшие раскол коалиции в 2020 г. с началом кампании по выборам президента Молдовы. Впрочем, наиболее реалистичным оказался "пессимистичный" сценарий. Кабинет Майи Санду не продержался у власти и полугода.

Голодомор — позиція твого сумління: пізнаємо через книгу
Наукова проблема Великого голоду в Україні 1932–1933 років має надзвичайне суспільне значення. Через осмислення найбільш масштабної трагедії в історії новітньої доби стає можливе розбудова держави, де визначатимуть інтереси людини й повагу до людського життя як головної цінності.


Последние мониторинги:
14.11.2019 / Вечерняя Одесса
14.11.2019 / Вечерняя Одесса
14.11.2019 / Вечерняя Одесса
14.11.2019 / Вечерняя Одесса
14.11.2019 / Вечерняя Одесса


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 4.249