![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Розчищають дорогу до райцентру
![]() 14.12.2019 / Газета: Одесские известия / № 97(5220) / Тираж: 18937
Йосипівський сільський голова Дмитро Лисик закликав мешканців громади вийти на роботи щодо розчищення узбіч грунтового шляху, що веде до Захарівки. Очільника села підтримали місцеві лісники В’ячеслав Гаврилюк і Віталій Таратунський, які «кинули клич» своїм рідним та знайомим. Тож одного дня всі дружно вийшли на ділянку від пам’ятника героїчним десантникам Авдєєва-Чорноморського до Йосипівської митниці. Цей відрізок найбільш захаращений. Влітку гіляки з листям звисають, утворюючи «тунель», а в засніжену зиму не дають можливості якісно розчистити дорогу від снігу з допомогою техніки. Майже сорок жителів села вийшли на розчистку узбіч. Розуміння того, що зимою, в снігопади, в завірюхи це єдиний шлях, що єднає з райцентром – спонукала йосипівців взяти в руки бензопили, сокири та все необхідне і кожного своїм транспортом прибути на визначене місце. Масова участь сільчан у важливій для кожного справі вже вкотре підтвердила згуртованість Йосипівської громади і те, що є проблеми, які, крім них самих, в даній ситуації нікому вирішувати. До того ж, йосипівці вже не вперше виходять на розчистку різних ділянок дороги, чим демонструють неабияку підтримку свого наймолодшого в районі сільського голови. Автор: Олена Харченко
|
Пошук:
![]() ![]() ![]() Сергій Токарєв
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.
![]() ![]() ![]() В Одеській національній науковій бібліотеці з нагоди 154-ї річниці від дня народження Лесі Українки, у рамках проєкту «Лесиними стежками», до уваги користувачів представлено книжкову виставку «Море, море! Без краю просторе, Руху повне і разом спокою…»: Леся Українка і Одеса».
![]() Останні моніторинги:
00:00 06.03.2025 / Вечерняя Одесса
![]() 00:00 06.03.2025 / Вечерняя Одесса
![]() 00:00 06.03.2025 / Вечерняя Одесса
![]() 00:00 06.03.2025 / Вечерняя Одесса
![]() 00:00 06.03.2025 / Вечерняя Одесса
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.323 |