|
СЕРЕД ГЕРОЇВ «ЦИФРИ» — НОВИЙ ОДЕСИТ
21.12.2019 / Газета: Чорноморські новини / № 98(22117) / Тираж: 8525
Погодьтеся, сьогодні ми вже й не уявляємо свого життя без новітніх технологій — вони з нами скрізь (в оселях, в офісах, у громадському просторі...) і завжди (24/7, тобто 24 години сім днів на тиждень). Цими днями представництво компанії «Гугл» в Україні презентувало новий соціальний проєкт «Google for life», головна ідея якого — розповісти про те, як технології змінюють повсякденне життя різних людей. У семи мотиваційних відео-роликах — історії українців з різних куточків нашої країни, звичайних і водночас надзвичайних людей, які досягли дивовижних результатів у своїй діяльності. Хто вони, герої цифрових технологій? Учителька інформатики Антоніна Букач із Білої Церкви — новаторка сучасної освіти, експертка з дистанційного навчання та впровадження інформаційних технологій в освітні процеси. Фотограф і директор агентства Олег Костюкевич із Рівного створив найбільшу в світі спільноту експертів із «Гугл-карт». Мандрівник Микола Подрезан з Києва, який на інвалідному візку побував у понад 60 країнах світу, натхненник для людей з обмеженими фізичними можливостями, піонер утілення інклюзивних стандартів в Україні. Голова Бузівської об’єднаної територіальної громади (Жашківський район Черкаської області) Олександр Фуркало, який активно впроваджує сучасні інструменти у роботу місцевої влади. Киянка Оксана Омельчук — екологічна активістка, яка захищає природу з допомогою цифрових технологій. Вікторія Щербина з Нової Каховки — жінка, котра, попри те, що пересувається на візку, професійно займається спортом у складі національної збірної України з бочче, як юрист і психолог активно допомагає людям з інвалідністю, балотувалася в народні депутати, а гроші заробляє, створивши YouTube-канал. Серед героїв є й одесит. Новий одесит. Кілька років тому він переїхав із Донецька. Володимир Богатирьов — кандидат технічних наук, блогер. Його історія — про третій вік, про спадкоємність поколінь, про наше місто, яке плекає таланти... Одеса стала для нього та його родини справді рідною. Тут він захопився журналістикою, почав висвітлювати різні цікаві події, яких так багато у місті. А ще — продовжує навчати і навчатися. — Я займаюся освітою все своє життя, можу бути наставником, можу бути стажером, незалежно від віку, — розповідає пан Володимир. — Дуже хочу, щоб мої ровесники, і старші, й молодші, прагнули жити на повну… Партнер цього проєкту — Міністерство цифрової трансформації України. Валерія Іонан, заступник міністра, під час презентації наголосила: — Ми — не лише про цифрову трансформацію. Ми за те, щоб трансформувати державу, інституції, бізнес... — Ми сподіваємося, що історії героїв нашого проєкту та їх особистий досвід мотивують українців різного віку й соціального становища активніше використовувати сучасні технології у повсякденному житті й на роботі, — підкреслив Олег Якимчук, директор зі взаємодії з органами державної влади Google Україна. Автор: Ольга ФІЛІППОВА
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.
Останні моніторинги:
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.025 |