|
ПРАВО НА СВОЇХ ГЕРОЇВ
16.01.2020 / Газета: Чорноморські новини / № 3(22121) / Тираж: 8525
МЗС УКРАЇНИ НАЗВАЛО БЕЗПІДСТАВНИМИ ЗВИНУВАЧЕННЯ НАШОЇ КРАЇНИ В АНТИСЕМІТИЗМІ «У зв’язку із заявою МЗС Ізраїлю від 13 січня наголошуємо, що Україна рішуче засуджує будь-які форми нетерпимості та антисемітизму, а органи влади на всіх рівнях докладають зусиль для боротьби з їх проявами. Це було також визнано впливовими міжнародними та неурядовими органі-заціями, а також Міністерством у справах діаспори Ізраїлю. Така оцінка збігається з даними єврейської громади України і національних правозахисних неурядових організацій», — йдеться у заяві Міністерства закордонних справ України, оприлюдненій 14 січня. У МЗС акцентували, що збереження історичної пам’яті про трагедію Голокосту в Україні, відновлення історичної справедливості, у тому числі щодо тих, хто боровся за незалежність нашої держави і чию па-м’ять на догоду своїм інтересам зганьбила пропагандистська машина СРСР, і надалі залишатимуться важливими напрямами державної політики України. «Вкотре наголошуємо, що цивілізовані нації мають виходити з принципу вшанування усіх загиблих, а дискусії у цій сфері мають точитися на рівні істориків та експертів, а не політиків», — підкреслюється у заяві МЗС України. Цю позицію зовнішньополітичне відомство України висловило у відповідь на заяву ізраїльського МЗС, оприлюднену у Facebook Посольством Ізраїлю в Україні, в якій те розкритикувало ідеологів Українського національного руху, назвавши їх відповідальними за вбивство євреїв під час Голокосту. «Особи, відповідальні за вбивство євреїв під час Голокосту та в погромах, а також антисемітські ідеологи Українського національного руху, останнім часом стали предметом публічного вшанування в Україні. У відповідь на це та на розголос в українській пресі ізраїльське міністерство закордонних справ висловлює засудження цих явищ», — зазначається в тій заяві. Раніше, 2 січня, посол Держави Ізраїль в Україні Джоель Ліон та посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцький зробили спільну заяву, в якій висловили «занепокоєння» тим, що в Україні на регіональному рівні відзначають історичні події та вшановують пам’ять осіб, яких, на їхню думку, потрібно «раз і назавжди засудити». У цьому контексті дипломати зауважили, що Львівська облрада ухвалила постанову про вшанування пам’яті Андрія Мельника та Івана Липи і Юрія Лип, а КМДА виставила на своїй будівлі банер із зображенням Степана Бандери. 9 січня посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко під час зустрічі в МЗС цієї країни довів до ізраїльської сторони позицію щодо контрпродуктивності публічної дискусії, яка проводиться послом Ізраїлю в Україні Джоелем Ліоном, щодо внутрішніх питань української політики. У МЗС України наголосили, що кожен народ і кожна держава самостійно визначає і вшановує своїх героїв, додавши, що відродження і збереження національної пам’яті українського народу — один із пріоритетних напрямків державної політики України. Автор: -
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.
Останні моніторинги:
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.021 |