ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




СУПРОТИ КОРУПЦІЙНИХ СХЕМ
30.04.2020 / Газета: Чорноморські новини / № 033-034 (22151-22152) / Тираж: 8525

Закон про Тимчасову слідчу комісію — це сильний крок уперед, що сприятиме подоланню корупції та наведенню порядку в державі, наголосила голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час першого засідання депутатської ТСК, що розслі-дуватиме корупційні схеми, викриті ексміністром фінансів Ігорем Уманським.

«По-перше, завдяки роботі ТСК ми можемо виявити реальну корупцію, яка сьогодні є в країні і яка проглядається за бухгалтерськими документами. По-друге, донарахувати в бюджет близько 120 мільярдів гривень додатково, якщо будуть підтверджені надані Ігорем Уманським дані. Ми можемо змінити якість бюджету та змінити залежність держави від зовнішніх запозичень. Ми можемо притягнути до відповідальності винних, коли поіменно встановимо, хто за цим стоїть», — зауважила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, у п’ятницю, 24 квітня, на позачерговому засіданні Верховної Ради 324 народні депутати проголосували за створення ТСК, яка розслідуватиме зловживання на митниці та в податковій.

Уже сам факт створення Тимчасової слідчої комісії змусив владу ухвалити кадрові рішення, які потрібні були ще кілька місяців тому. Тепер її завдання — припинити корупцію та спрямувати звільнені ресурси на службу людям, на службу країні.

«Тільки-но ми оголосили про створення ТСК, на нас вийшли чинні та колишні податківці й митники зі стосами документів, де по днях розписано, як грабується держава протягом останнього року. На засіданні ТСК виступив і сам Ігор Уманський. Він як аналітик сказав, де відбувається обман держави, в яких точках треба дивитися. Буквально через декілька годин після засідання комісії з’явилися заяви про звільнення головного податківця та головного митника. То хіба треба було чекати рік, чекати, поки буде створена слідча комісія?» — зауважила лідерка «Батьківщини».

Завдяки розслідуванням парламентської слідчої комісії, наголосила Юлія Тимошенко, можна і треба повернути мільярди гривень, які щодня крадуть у країни.

«120 мільярдів гривень у доходах бюджету — це допомога родинам під час коронавірусу, це доплати медикам, це доплати до пенсій. 120 мільярдів — це половина Пенсійного фонду країни, це, по суті, наша можливість пережити такий складний, кризовий період. І це тільки одна оборудка, один з фактів корупції, які треба закрити. А уявіть собі, якби наша команда та інші відповідальні політики могли поставити всі наші ресурси на службу країні, закрити всі кримінальні оборудки та реально наповнити бюджет», — зазначила голова політсили.

«Всі, хто володіє інформацією про корупцію, про ухилення від сплати податків, про схематоз, який сьогодні працює в усіх щілинах економічного та фінансового життя країни, передавайте цю інформацію в Тимчасову слідчу комісію. І я переконана, що члени комісії від усіх фракцій на чолі з Іваном Крульком прийматимуть ці документи, об’єктивно їх розглядатимуть й ухвалюватимуть рішення для того, щоб порушувати кримінальні справи, закривати схеми та повертати у бюджет доходи», — резюмувала Юлія Тимошенко.

Автор: -

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Як дівчатам захистити себе онлайн: стартує освітня програма з кібербезпеки
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.

Останні моніторинги:
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.041