ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Зброя потрібна не завтра, а вже!
25.03.2022 / Газета: Чорноморські новини / № 21-22(22344-22345) / Тираж: 8525

Наближення кінця війни залежить від безперебійного постачання армії. Щоб не було із цим зупинок, треба, аби всі гроші, які виділені на оборону і які передають нашим захисникам прості люди й інші країни, зразу надходили на рахунок Генерального штабу, а звідти — на оплату необхідної зброї.

Постачальникам можуть допомагати і перевірені волонтери, які завжди працювали швидше, ніж наша влада. Влада нехай своєчасно видає зарплату нашим воїнам, а відповідні органи контролюють, щоб ніхто не крав грошей.

Треба усунути будь-які бюрократичні перепони й невідкладно забезпечити захисників Херсона і Харкова, Рубіжного і Маріуполя, Миколаєва і Чернігова, Сум і Кривого Рогу необхідною зброю. Військові ж, переконана, придумають, як її безпечно і швидко до-ставити за призначенням.

При цьому не треба через теле- та радіоефіри, з газетних шпальт трубити про те, де і яку зброю виготовляють, навіть протитанкові «їжаки». Бо це ж одразу ставить під загрозу і людей, які там працюють, і виробничі потужності.

Я вже не раз писала й про обмеження зарплат різним чиновникам та членам наглядових рад. Невже їм замало, скажімо, 30 тисяч гривень? Живуть же у нас люди і на 2—3—4 тисячі! А заощаджене від тих надмірних винагород для топ-чиновників стало б відчутною підтримкою для армії.

Влада каже, що гроші є. Це, звісно, вселяє надію. Але й породжує запитання: якщо гроші є, то чому зволікаємо з придбанням хоч кількох «байрактарів» для деблокування Маріуполя? Чому постійно воюємо «з коліс», тобто без запасу?

І насамкінець — щодо певних компенсацій Україні за рішеннями міжнародних судів. Вони будуть тоді, коли нашу країну перетворять на руїну? Чи, може, все ж таки знайдеться механізм, який захистить нас зараз, і ресурси надійдуть якнайшвидше, саме тепер, коли вони нам життєво необхідні?

Чи світ чекає, поки путін, врахувавши помилки, посилить свої війська й посуне далі, на Захід?

Людмила НАДЄЄВА, інженер-механік на пенсії.

м. Одеса.

Автор: -

Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні моніторинги:
00:00 03.05.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 03.05.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 03.05.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 03.05.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 02.05.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012