ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Журналісти як мішень
17.08.2023 / Газета: Чорноморські новини / № 34(22459) / Тираж: 8525

Російські ракети, нестабільна ситуація на кордоні з Придністров’ям, втрата джерел доходу і психологічне вигорання — такі основні загрози для журналістів Одеської області.

Про негативний вплив російського вторгнення на роботу журналістів і медіа йшлося в Одесі під час зустрічі, яку організувала Національна спілка журналістів України. Перша секретарка НСЖУ Ліна Кущ розповіла про проєкт «Розстріляна свобода слова». Команда проєкту записала свідчення понад 100 потерпілих журналістів і дослідила основні загрози для медійників в умовах широкомасштабної війни.

— Журналісти стають мішенню для російського агресора, який ігнорує всі конвенції, всі норми міжнародного права. В перші тижні вторгнення до України приїхали працювати відомі воєнні кореспонденти провідних світових медіа. Ці журналісти мали значний досвід роботи в багатьох «гарячих точках», але з такою небезпекою зустрілися вперше. Росіяни цілеспрямовано обстрілюють журналістів, аби світ не дізнався правди і зменшив підтримку України, — наголосила Ліна Кущ.

В обговоренні теми взяли участь правозахисниця, журналістка, колишня політична ув’язнена Людмила Гусейнова, головна редакторка видання «Новинар» Вікторія Майнич, редактор газети «Чорноморські новини» Іван Мельник, член НСЖУ, переселенець із Херсона Мирон Буба, голова Одеської регіональної організації НСЖУ Юрій Работін та інші.

Зустріч відбулася в рамках проєкту «Привернення уваги української та міжнародної аудиторії до серйозних порушень прав людини і злочинів проти журналістів та ЗМІ, вчинених російською федерацією», що реалізується НСЖУ за фінансової підтримки шведської неприбуткової організації «Civil Rights Defenders».

Автор: -

Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні моніторинги:
00:00 25.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 25.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 25.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 25.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 25.04.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.011