|
Звільнитися ще й внутрішньо
23.11.2023 / Газета: Чорноморські новини / № 48(22473) / Тираж: 8525
Безпека суспільства — найголовніша мета пробації в Україні, яка здійснюється шляхом комплексу заходів, що мають на меті виправлення та ресоціалізацію засуджених. Відповідно до Закону України «Про пробацію», пенітенціарна пробація — це підготовка осіб, які відбувають покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення з метою їх трудового і побутового повернення у соціум за обраним ними місцем проживання. Для колишніх засуджених «вихід на волю» є гострою кризовою ситуацією, оскільки за час ув’язнення вони втрачають навички до цивільного життя, починають його боятися. Звикаючи під час відбування покарання отримувати все від держави, такі особи не завжди готові до самореалізації та вияву активності, а звільняючись з установи, не звільняються внутрішньо, звикнувши залежати від керівної адміністративної сили. З огляду на це працівники Малиновського районного відділу пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області допомагають тим, хто звільняється від відбування покарання у виді обмеження волі чи позбавлення волі на певний строк, до належного їх «повернення» у суспільство. У процесі соціальної адаптації звільнених осіб важливу роль відіграють не лише сім’я й оточення, в яке повертається вчорашній ув’язнений, а й наявність таких елементарних потреб, як місце мешкання, освіта, працевлаштування та психологічна готовність самої людини до життя у громаді. Активним помічником у цьому процесі якраз і є органи пробації. Пробаційні заходи з підготовки до звільнення осіб спрямовані не лише на вдалу адаптацію колишніх ув’язнених до мирного співіснування у суспільстві, а й, насамперед, — на попередження скоєння ними повторних злочинів та їхнє психологічне налаштування до зміни способу життя. Малиновський районний відділ філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області. Автор: -
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
Останні моніторинги:
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 14.11.2024 / Вечерняя Одесса
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.016 |