![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Нокаут для дезінформації
![]() 20.03.2025 / Газета: Чорноморські новини / № 11 (22538) / Тираж: 8525
ГО «Інтерньюз-Україна» запустила соціальну кампанію «ДезАут» Дізнатися, як маніпулюють інформацією, та навчитися розпізнавати фейки під час інтерактивного марафону — елементи нової кампанії від ГО «Інтерньюз-Україна». Вона триватиме до липня 2025-го в онлайн- та офлайн-форматах. Згідно з даними Київського міжнародного інституту соціології, 71% українців вважають російську пропаганду в соцмережах реальною загрозою. Це один із ключових інструментів гібридної війни РФ проти України. Щоб допомогти українцям стати стійкішими до дезінформації та розвинути критичне мислення, ГО «Інтерньюз-Україна» запустила соціальну кампанію «ДезАут». «Україна найбільше у світі страждає від зовнішньої дезінформації та маніпуляцій. Це підтверджує дослідження Європейської служби зовнішніх справ: у 2023-у з понад 480 інфоатак 160 були направлені проти України. В цих умовах медіаграмотність — не просто корисна навичка, а питання нашого фізичного виживання. Саме тому ГО «Інтерньюз-Україна» запустила кампанію «ДезАут», яка навчить українців не вестися на маніпуляції», — за-значив голова правління ГО «Інтерньюз-Україна» Костянтин Квурт. У межах проєкту навесні 2025-го пройдуть тематичні виставки в чотирьох обласних центрах України. Кожна матиме «спортивні станції» — інтерактивні зони, де учасники/-ці зможуть виконати вправи з фактчекінгу. Окрім виставок, команда втілить широку онлайн-кампанію. В серії дописів у соцмережах, відеороликах, статтях і подкастах поділиться реальними прикладами маніпуляцій та пояснить, як розпізнати фейки. Наприклад, як відрізнити згенерований ШІ-контент від справжнього, де шукати перевірені джерела та чому небезпечно залишатися у своїй «інформаційній бульбашці». Всі матеріали кампанії з’являтимуться за хештегом #ДезАут на сторінках організації у Facebook та Instagram. Креативна концепція проєкту не випадково побудована навколо спортивної тематики. «Медіаграмотність, як і спорт, потребує дисципліни й постійних тренувань. Відповідне оформлення кампанії створює відчуття дружнього змагання, яке надихне учасників/-ць діяти разом і ставати чемпіон(к)ами з медіаграмотності», — сказала креативна директорка ГО «Інтерньюз-Україна» Діана Іщенко. Соціальна кампанія «ДезАут» є частиною масштабного проєкту «Зміцнення правдивості, прозорості та демократії для протидії дезінформації», який ГО «Інтерньюз-Україна» втілює за підтримки уряду Канади. В його межах уже пройшли навчальні воркшопи для 100 регіональних журналістів та експертна конференція. А також запустилися клуби медіаграмотності в 12 містах України. Автор: -
|
Пошук:
![]() ![]() ![]() Сергій Токарєв
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.
![]() ![]() ![]() В Одеській області ветеранів та їхні родини запрошують приєднуватися до проекту «Реабілітація танцем».
![]() Останні моніторинги:
00:00 31.03.2025 / Чорноморські новини
![]() 00:00 31.03.2025 / Чорноморські новини
![]() 00:00 31.03.2025 / Чорноморські новини
![]() 00:00 31.03.2025 / Чорноморські новини
![]() 00:00 31.03.2025 / Чорноморські новини
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.015 |