![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Презентация Одесской Ассоциации развития туризма состоялась сегодня в Одессе
17:40 / 08.04.2010
ОДЕССА, 08 АПРЕЛЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сегодня, 8 апреля, в рамках Международной ассамблеи туристического бизнеса состоялась презентация Одесской Ассоциации развития туризма, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Как сообщил в ходе презентации директор Департамента рекреационного комплекса и туризма Одесского городского совета Виктор Аксанюк, в Ассоциацию уже входят некоторые туристические агентства города, гостиницы и рестораны. Также участниками могут стать любые юридические и физические лица, заинтересованные в развитии туризма в городе. Одной из основных целей создания данной Ассоциации В. Аксанюк назвал содействие туризму города и представление своих членов на государственном уровне. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
17:56 20.02.2026
17:20 20.02.2026
16:35 20.02.2026
16:01 20.02.2026
15:45 20.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.303 |