![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Багамское круизное судно FTI Berlin зашло сегодня в Одессу
12:41 / 13.07.2012
ОДЕССА, 13 ИЮЛЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сегодня, 13 июля, в Одесский порт зашло круизное судно FTI Berlin (Багамы), передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сегодня, 13 июля, агентству сообщили в отделе туризма Одесского морского вокзала государственного предприятия «Одесский морской торговый порт». Как отметили в отделе, 13 июля в 09:00 к причалу Одесского морвокзала пришвартовалось багамское круизное судно FTI Berlin (круизная линия — FTI Cruises). Длина судна — 139,3 метра, осадка — 5 метра. «Для 337 пассажиров судна, прибывшего в наш порт из Констанцы, будут организованы обзорные экскурсии по городу с посещением достопримечательностей Одессы. Судно покинет Одессу сегодня, ориентировочно в 15:30, и направится в следующий порт захода — Ялту», — добавили в отделе. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:56 10.03.2026
17:25 10.03.2026
16:26 10.03.2026
16:20 10.03.2026
15:31 10.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.312 |