![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ОК «Південь»: оборонці українського Причорномор’я за добу знищили 71 російського окупанта, їх місце зберігання БК та багато техніки
13:36 / 18.10.2024
ОДЕСА, 18 ЖОВТНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Оперативного командування «Південь» повідомили про обстановку в своїй зоні відповідальності. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться в Телеграм-каналі Оперативного командування ЗСУ «Південь». У повідомленні ОК «Південь» сказано: За тиждень Сили оборони Півдня України знищили близько двох десятків ворожих БпЛА: ZALA, Орлан, Supercam. Розпочалась 968-а доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Впродовж минулої доби зафіксовано 5 штурмів на Херсонському та 1 штурм на Запорізькому напрямках. Минулої доби під ворожим вогнем і авіаударами опинився Херсон та ще 19 населених пунктів області. Пошкоджено станцію техобслуговування, автомобілі, 5 багатоповерхівок та 10 приватних будинків. Від дій окупантів 6 людей дістали поранення. На Миколаївщині ворог атакував артилерією Куцурубську громаду. На Дніпропетровщині ворог атакував Нікополь, Марганецьку, Червоногригорівську та Мирівську громади. Ворог бив дронами, артилерією та РСЗВ. На Запоріжжі окупанти обстріляли 8 населених пунктів області. Пошкоджені житлові будинки та об'єкти інфраструктури. ☑ ВТРАТИ ВОРОГА: Впродовж доби втрати особового складу противника склали 71 особу. Також ворог втратив 31 одиницю озброєння та військової техніки, з них: - 14 одиниць автомобільної та броньованої техніки - 1 міномет - 3 гармати - 2 мотоцикли - 3 РЕБ - 2 БпЛА (ZALA) - 1 човен - 2 генератора - 2 квадроцикла. ☑ Знищено 3 БпЛА типу “Shahed-136”. ☑ Уражено 7 бліндажів, місце зберігання боєприпасів, спостережний пункт. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
09:52 06.03.2026
Повітряні сили ЗСУ: вночі знешкоджено 111 засобів повітряного нападу, запущених росіянами по Україні
09:49 06.03.2026
09:17 06.03.2026
09:11 06.03.2026
18:05 05.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.256 |