![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ОК «Південь»: оборонці українського Причорномор’я за добу знищили 45 російських окупантів, 20 їх бліндажів та багато техніки
09:30 / 30.01.2025
ОДЕСА, 30 СІЧНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Оперативного командування «Південь» повідомили про обстановку в своїй зоні відповідальності. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться в Телеграм-каналі Оперативного командування ЗСУ «Південь». У повідомленні ОК «Південь» сказано: Оперативна обстановка на Півдні України залишається стабільно напруженою. Склад і характер дій військ противника — незмінний, ознак формування ним наступальних угруповань не виявлено. Розпочалася 1072 доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Окупанти продовжують завдавати артилерійських обстрілів та авіаційних ударів, застосовують велику кількість ударних дронів різних типів, активно ведуть аеророзвідку. Впродовж минулої доби зафіксовано 350 обстрілів. Також окупанти завдали авіаційних ударів по населених пунктах Запоріжжя із застосуванням 15 керованих авіабомб (КАБів). Продовжуючи терор мирного населення прифронтових територій Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської областей, ворог застосував більш ніж 400 ударних дронів та скинув понад 300 осколкових боєприпасів. На Гуляйпільському та Оріхівському напрямках противник не припиняє проводити інженерну і повітряну розвідку. Сили оборони Півдня України щодня завдають вогневого ураження по місцях дислокації противника, його позиціях та тилах. За минулу добу отримано підтвердження про зменшення кількості особового складу агресора на 45 осіб. Також ворожі втрати склали: - 5 артилерійських систем - 16 одиниць автотехніки, з них плаваючий бронетранспортер - 10 одиниць ударних БпЛА типу «Shahed-136» - розвідувальний БпЛА типу «Zala» - 1 човен - 1 мотоцикл - 4 генератори - трансформатор - 4 термінали «Starlink» та 7 антен до них - 5 станції РЕБ, в т.ч. «Гроза». Уражено: - 20 бліндажів - 4 фортифікаційні споруди - 4 спостережні пункти - 2 місця зберігання боєприпасів - 7 антен звʼязку - 6 антен управління БпЛА. Слава Україні! |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
11:50 05.03.2026
11:05 05.03.2026
11:02 05.03.2026
10:40 05.03.2026
10:36 05.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.067 |