![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
В SHABO розповіли про одного з творців високоякісних напоїв
![]() 17:09 / 20.06.2022
ОДЕСА, 20 ЧЕРВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Виноробне підприємство SHABO розповіло про роботу керівниці підрозділів з виготовлення міцних напоїв та десертних вин і вермутів. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі виноробні SHABO. В повідомленні підприємства сказано: Кожного разу, коли ми знайомимо вас з членами нашої команди — це більше ніж про тих, хто створює наш продукт. Ми знайомимо вас з нашими членами родини — з тими, з ким розділяємо спільні цінності та погляди; з тими, в яких відображаємось; з тими, завдяки яким і живемо. Знайомтесь, це наша Наталя Бабенко. Тільки уявіть, вона вже 40 років працює у винній галузі. Наталя керує одразу двома підрозділами — з виготовлення міцних напоїв та десертних вин і вермутів. У підпорядкуванні 15 людей, які щодня опікуються тим, аби на полиці потрапив товар найвищої якості. Її функціонал — складний ланцюг дій, узгоджень, контролю, висновків та підготовки продукту для розливу. Коли який купаж потрібно обробити холодом, а який потребує додаткового тепла та чому. І якщо ви спитаєте “чому”, то готуйтесь до цікавої лекції не на одну годину, після якої ви водночас отримаєте не лише нові знання, але й відчуття наскільки живий цей продукт, наскільки він потребує уваги та взаємовідносин з людиною, наскільки він залежний від уваги та піклування людини. “Мабуть як ніколи, зараз ти цінуєш те, що є речі, на які ти можеш впливати. І те, що ми щодня з командою продовжуємо робити якісно свою справу — для мене і віддушина, і натхнення, і моя впевненість, що продовжувати робити все можливе на своїх місцях — це має значення” Пишаємось всіми своїми людьми, всією командою SHABO та вдячні, що вони в нас є. Продовжуємо працювати, заради України. |
Пошук:
![]() ![]() ![]() Сергій Токарєв
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.
![]() ![]() ![]() 21 лютого 2025 року відбудеться Всеукраїнська наукова конференція «Постать Івана Липи у вимірах епох» з нагоди 160-річчя від дня народження одного з видатних ідеологів та будівничих української державності, визначного громадсько-політичного та державного діяча, письменника, видавця, лікаря.
![]() Останні новини:
18:51 23.02.2025
![]() 15:14 23.02.2025
![]() 12:33 23.02.2025
![]() 12:30 23.02.2025
![]() 12:25 23.02.2025
«Корпорація монстрів» оголосила невеликий, але терміновий, збір на дрон, що рятує Захисників України
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.961 |