ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Одеський Інтерхім» – учасник Ukraine Recovery Conference 2024
13:31 / 14.06.2024

ОДЕСА, 14 ЧЕРВНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Генеральний директор фармацевтичної компанії ІнтерХім Анатолій Редер взяв участь в засіданні міжнародної Консультативної ради бізнесу на конференції з відбудови Ukraine Recovery Conference 2024.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у прес-службі ТДВ «Інтерхім».

В повідомленні підприємства сказано:

Днями в Берліні завершилася Ukraine Recovery Conference 2024 — міжнародний захід найвищого рівня з відбудови України.

В рамках конференції пройшло перше засідання Business Advisory Council for Ukraine – міжнародної Консультативної ради бізнесу. Від України до її складу увійшли 2 делегати, один з яких – генеральний директор фармацевтичної компанії ІнтерХім Анатолій Редер!

Рада створена для зміцнення інвестиційної привабливості України, сприяння залученню інвестицій до приватного сектору та консультування української влади щодо покращення бізнес-клімату всередині країни.

У складі бізнес-ради СЕО ІнтерХім доєднався до президентів глобальних компаній Northrup Grumman International, McDonalds, Siemens Energy, Kawasaki Heavy Industries та керівників понад десяти інших потужних міжнародних бізнесів.

Мета URC 2024 – мобілізація міжнародної підтримки для відновлення та модернізації України, залучення приватного сектору й інвестицій для економічного зростання, соціальне відновлення, а також євроінтеграція та проведення реформ.

Серед почесних учасників – Володимир Зеленський, Олаф Шольц, Урсула фон дер Ляєн, Пенні Пріцкер та лідери урядів, представники міжнародних організацій, бізнесу та громадянського суспільства.

Плідна комунікація щодо перспектив української економіки продовжиться і після завершення заходу.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
08:30 27.02.2026
08:21 27.02.2026
17:52 26.02.2026
17:22 26.02.2026
17:19 26.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.097