![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Запасов песчано-солевой смеси в Одессе хватит еще на десять дней непогоды», — и. о. вице-мэра
16:27 / 21.01.2014
ОДЕССА, 21 ЯНВАРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – И. о. заместителя Одесского городского головы Кирилл Шаламай заявил, что запасов песчано-солевой смеси в Одессе хватит на использование в течение десяти дней непогоды, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такое данные К. Шаламай озвучил сегодня, 21 января, в ходе брифинга. «Мы работу по посыпке дорог не прекращаем – коммунальщики работают круглые сутки. Мы, безусловно, понимаем, что дальше погода будет только ухудшаться, поэтому сегодня ночью работники КП «Городские дороги» не работали со стопроцентной нагрузкой, потому что люди тоже не роботы, им надо отдыхать, чтобы в дальнейшем мобилизовать силы. Директор предприятия у нас опытный, думаю, сможет правильно организовать круглосуточную работу. На сегодня песчано-соляной смеси достаточно. Если будет такая погода и нам придется работать в усиленном режиме, нам запаса хватит дней 10 продержаться. 10 дней сможем выдержать такой напор стихии. По топливу тоже запас есть. В цифрах это выглядит следующим образом: у нас есть порядка 10 тысяч тонн песчано-солевой смеси и резерв топлива на 2-3 дня», — отметил он. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026
17:07 05.03.2026
17:04 05.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.046 |