ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Отопительный сезон в Одесской области в целом прошел стабильно», — ДепЖКХ ОГА
12:49 / 14.04.2014

ОДЕССА, 14 АПРЕЛЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Директор Департамента развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства Одесской областной государственной администрации Олег Димов заявил, что отопительный сезон 2013-2014 года в Одесской области в целом прошел стабильно, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом О. Димов заявил сегодня, 14 апреля, в ходе аппаратного совещания Одесской ОГА, подводя итоги отопительного сезона 2013-2014 года в Одесской области.

«Отопительный сезон 2013-2014 года в Одесской области в целом прошел стабильно. Исключением стала стихийная ситуация, которая произошла в области 20-21 января и в связи с ухудшением погодных условий, в связи с обледенением линий электропередач, у нас остались без электроснабжения город Южный, населенные пункты Коминтерновского, Беляевского, Раздельнянского районов», — сказал он.

«Подводя итог всех этих нюансов — четко сложилось понимание того, что на объектах энергообеспечения и теплообеспечения должны быть генераторы, которые в случае таких ситуаций имеют возможность обеспечения жизнедеятельности объектов коммунальной сферы. В городе Южный силами МЧС были привлечены из Измаила две генераторных установки на 100 киловатт. Единственный нюанс, о чем можно говорить, на энергетическом насосном оборудовании должен стоять плавный пуск, тогда можно было работать бесперебойно», — добавил директор Департамента.

Как подчеркнул заместитель председателя Одесской областной государственной администрации Сергей Калинчук, «так как отопительный сезон в области закончился, то уже надо начинать готовиться к следующему».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
10:05 08.03.2026
10:00 08.03.2026
09:59 08.03.2026
09:56 08.03.2026
09:53 08.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.161