ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Работы по благоустройству и озеленению парков и скверов проводятся в городе
10:04 / 16.04.2014

ОДЕССА, 16 АПРЕЛЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Одессе проводятся активные работы по благоустройству и озеленению парков и скверов, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 16 апреля, в Департаменте информации Одесского городского совета.

В Департаменте отметили, что «с наступлением благоприятных погодных условий в Одессе проводятся активные работы по благоустройству и озеленению парков и скверов города, прибрежных склонов и зеленых зон придомовых территорий.

С начала недели работники КП «Горзелентрест» проводили высадку весенников в клумбы у памятника чернобыльцам на Александровском проспекте. Цветы были высажены на газонах общей площадью 45 кв. м. Также весенние цветы появились на газонах и клумбах у Приморской райадминистрации на территории площадью 96 кв. м.

После раскопок, возникших при проведении ремонтно-аварийных работ, были восстановлены зеленые зоны на ул. Балковской и на ул. Паустовского в районе Днепропетровской дороги.

Кроме того, продолжаются работы по благоустройству склонов Приморского бульвара, в ходе которых планируется обрезать порядка 800 деревьев. К уборке территории и мероприятиям по благоустройству склонов подключились сотрудники ЖКС «Портофранковский». К работам по подрезке деревьев на сложных участках привлечены альпинисты.

КП «Горзелентрест» также обращает внимание одесситов и гостей города, что до 17 апреля будут вестись работы по ремонту и покраске скамеек на Приморском бульваре».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026
17:07 05.03.2026
17:04 05.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.065