ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Задолженность жителей области за тепло на сегодняшний день составляет 250 миллионов гривен, ― данные
16:19 / 23.04.2014

ОДЕССА, 23 АПРЕЛЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — На сегодняшний день население Одесской области должно поставляющим тепло предприятиям 250 миллионов гривен, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом заместитель директора Департамента развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства Одесской областной государственной администрации Татьяна Марченко заявила сегодня, 23 апреля, в ходе пресс-конференции, посвященной итогам отопительного сезона в области.

«На сегодняшний день в Одесской области существует задолженность населения за тепло перед теплоснабжающими предприятиями. Долг составляет 250 миллионов гривен. Это долги, безусловно, не только этого отопительного сезона, и а долги прошлых лет. Поэтому есть большая просьба к населению оплатить за летний период долги за тепло. Это позволит предприятиям теплоснабжения своевременно подготовиться к отопительному сезону», — сказала она.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
17:52 26.02.2026
17:22 26.02.2026
17:19 26.02.2026
16:33 26.02.2026
16:30 26.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.054