ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Износ теплосетей в центре города составляет порядка 80 процентов», — первый вице-мэр
17:52 / 09.07.2014

ОДЕССА, 09 ИЮЛЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Первый заместитель Одесского городского головы Анатолий Орловский заявил, что износ теплосетей в центре Одессы составляет порядка 80%, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом А. Орловский сообщил сегодня, 9 июля, в ходе брифинга.

«Почему возникают проблемы по центру города. К сожалению, износ сетей по центру города составляет порядка 80%, и это во многом не зависит от работы ТЭЦ, а связано с износом этих сетей, которые проложены более 50 лет назад. Бывают проблемы и при запуске, если не выходим на нужные параметры, то запуск откладывается. Это связано в основном с теми течами, которые образовываются в период запуска теплоносителей», — заявил А. Орловский.

Директор ПАО «Одесская ТЭЦ» Евгений Астапов в свою очередь отметил, что «в отопительный сезон работает 3 паровых энергокотла, стартует кампания на четвертом — это водогрейный котел. На данный момент отремонтирован один из них, 2 из них в ремонте. Ремонтная кампания идет согласно графику, финансы на это имеются в полном объеме, волноваться причин нет».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
16:39 28.02.2026
12:21 28.02.2026
10:45 28.02.2026
09:42 28.02.2026
09:39 28.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.036