![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Ремонт дорожного покрытия ряда улиц продолжится сегодня в Одессе
09:32 / 24.05.2016
ОДЕССА, 24 МАЯ 2016 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сегодня, 24 мая, в Одессе продолжатся работы по текущему ремонту дорожного покрытия ряда городских улиц, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сообщили сегодня, 24 мая, в Департаменте информации Одесского городского совета. По информации Департамента, Управление дорожного хозяйства Одесского горсовета на сегодня запланировало проведение работ: в Приморском районе — на улицах Разумовская, Базарная (от ул. Канатной до ул. Белинского), Мечникова (от ул. Разумовская до Б. Хмельницкого), Пионерская (от пл. 10 Апреля до Французского бул.), ул. Артиллерийская (от ул. Краснова до Фонтанской дор.); в Малиновском районе — на ул. Василия Стуса, ул. Братьев Поджио (тротуар), ул. Самарская, ул. Ветеранов труда, Овидиопольской дороге и Алексеевской площади; в Киевском районе — на ул. Ёлочная, пр-те Марш. Жукова, пр-те Ак. Глушко; в Суворовском районе — на ул. Марсельская, 3, ул. Посевная, ул. Балковская (от Краснослободской до Пересыпских мостов) и в переулке 8-й Черноморский. В зависимости от погодных условий план работ может быть изменен. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
09:52 06.03.2026
Повітряні сили ЗСУ: вночі знешкоджено 111 засобів повітряного нападу, запущених росіянами по Україні
09:49 06.03.2026
09:17 06.03.2026
09:11 06.03.2026
18:05 05.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.419 |