![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
С начала года в Одессе выполнены замена или модернизация 331 лифта
15:48 / 11.10.2019
ОДЕССА, 11 ОКТЯБРЯ 2019 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — С начала нынешнего года в Одессе выполнены работы по замене 243-х и модернизации 88-ми лифтов и ведутся работы по замене еще 53-х лифтов и модернизации 16-ти. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в департаменте информации Одесского горсовета. Все новые лифты укомплектованы современным оборудованием, которое повышает безопасность пассажиров, увеличивает срок эксплуатации лифтов и снижает потребление ими элекстроэнергии. Кабины всех обновленных лифтов обшиты антивандальным покрытием — металлом с порошковым напылением, который служит хорошей защитой от механических повреждений. Лифты оснащаются антивандальными лампами и металлическими кнопками, которые невозможно поджечь или вытащить из панели. Также продолжаются работы по диспетчеризации лифтов. В 2019 году эти работы были начаты с июня месяца. За этот период диспетчерская связь была налажена в 160-ти лифтах, еще 90 находятся в работе. Всего с начала программы диспетчеризацию прошли 1043 лифта. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:50 06.03.2026
16:32 06.03.2026
15:17 06.03.2026
14:46 06.03.2026
13:40 06.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.009 |