![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Ряд жителей Одессы остался с утра без воды
11:35 / 24.06.2021
ОДЕССА, 24 ИЮНЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В ряде одесских домов 24 июня отключено водоснабжение потребителям в связи с необходимостью проведения ремонтных работ. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе «Инфоксводоканала». В связи с необходимостью проведения ремонтных работ прекращена подача воды потребителям по следующим адресам: До 15:00: 1-Й КУЛИКОВСКИЙ ПЕР., 5,7,7а все дома 2-Й КУЛИКОВСКИЙ ПЕР., 4-6,7,2а,3а,4а все дома КАНАТНАЯ УЛ., 89-100/5 все дома КУЛИКОВО ПОЛЕ УЛ., 1 все дома ПИРОГОВСКАЯ УЛ., 1-27а все дома СЕМАФОРНЫЙ ПЕР., 4 все дома СЕМИНАРСКАЯ УЛ., 5-26/28 все дома СРЕДНЕФОНТАНСКАЯ УЛ., 13/17, 26 все дома КАТАЕВА ПЕР., 1-7д все дома СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННЫЙ ПЕР., 2 все дома ПИРОГОВСКИЙ ПЕР., 6,8 все дома Филиал «Инфоксводоканал» приносит свои извинения за временно причиненные неудобства и обращает внимание, что время восстановления водоснабжения — предварительное и может изменяться в ходе проведения ремонтных работ как в большую, так и в меньшую сторону. После восстановления водоснабжения может также понадобиться время на заполнение системы водой, и более отдаленные потребители, или верхние этажи могут получить воду позже указанного времени. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
16:32 06.03.2026
15:17 06.03.2026
14:46 06.03.2026
13:40 06.03.2026
12:52 06.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.469 |