![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Де обходимо і об'їжджаємо: адреси сьогоднішніх ремонтів доріг в Одесі
![]() 09:17 / 22.10.2021
ОДЕСА, 22 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Управління дорожнього господарства Одеської міської ради опублікувало адреси, за якими на сьогодні, 22 жовтня, намічені ремонтні роботи на дорогах, і принесло вибачення за заподіяні незручності. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради. На сьогодні ремонт доріг заплановано у всіх районах Одеси. У Приморському районі триває капітальний ремонт вул. Преображенської та вул. Черняховського, проводяться роботи з капремонту тротуару на вул. Пастера, 3, 5, 9, 56 і вул. Троїцькій, 49/51. У Малиновському районі капітально ремонтують тротуари на вул. Святослава Ріхтера, 148/2, вул. Святослава Ріхтера, 128-130 і укладають плитку на вул. Прохоровській, 31.Розпочалися підготовчі роботи з капремонту вул. Центральний аеропорт зі зміною організації дорожнього руху (на ділянці від Овідіопольської дороги до будинку № 2, к.1 на вул. Центральний аеропорт) та к капремонту тротуару по вул. Центральний аеропорт, 1-3. Поточний ремонт буде проводитись на вул. Житомирській. У Київському районі капітально ремонтують внутрішньоквартальні проїзди на вул. О. Невського, 45 і вул. Ак. Вільямса, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, а також вул. Толбухіна (на ділянці від вул. Петрашевського до вул. Чубаївської). Триває капітальний ремонт на вул. 16-а Лінія 6-ї ст. Люстдорфської дороги (на ділянці від вул. Левітана до будинку № 61 на просп. Небесної Сотні) і вул. 17-а Лінія 6-ї ст. Люстдорфської дороги (на ділянці від вул. Левітана до будинку № 13/3 на вул. Ільфа і Петрова), а також вул. 6-а Лінія 6-ї ст. Люстдорфської дороги (на ділянці від вул. Левітана до будинку № 158/4 на Люстдорфській дорозі). У Суворовському районі поточний ремонт буде проводитися за такими адресами: - вул. Ізвесткова; - вул. Балківська. Залежно від погодних умов план робіт може бути змінений. |
Пошук:
![]() ![]() ![]() Сергій Токарєв
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.
![]() ![]() ![]() В Одеській національній науковій бібліотеці з нагоди 154-ї річниці від дня народження Лесі Українки, у рамках проєкту «Лесиними стежками», до уваги користувачів представлено книжкову виставку «Море, море! Без краю просторе, Руху повне і разом спокою…»: Леся Українка і Одеса».
![]() Останні новини:
10:55 13.03.2025
![]() 10:46 13.03.2025
![]() 10:06 13.03.2025
![]() 09:55 13.03.2025
![]() 09:52 13.03.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.282 |