ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Поступления в Госбюджет от налогоплательщиков Одесской области за 9 месяцев превысили 2,3 миллиарда гривен
16:41 / 26.10.2012

ОДЕССА, 26 ОКТЯБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Поступления в Государственный бюджет от налогоплательщиков Одесской области за 9 месяцев 2012 года составили 2,3 миллиарда гривен, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такие данные председатель Государственной налоговой службы в Одесской области Александр Чернобай привел сегодня, 26 октября, в ходе пресс-конференции.

«Для наполнения доходной части бюджетов всех уровней мы проводим разъяснительную и аналитическую работу с плательщиками — с одной стороны, а с другой стороны — ведем неустанную борьбу с теневым сектором экономики. Сегодня должен доложить вам, что сводный бюджет мы наполнили на 18% больше, или на 786 миллионов гривен, нежели в прошлом году, и он составил 5 млрд. 150 млн. грн. В Государственный бюджет темпы роста немного выше — на 25% — и поступления составили 2 млрд. 355 млн. грн. Хочется отметить, что экономика Одесского региона не росла такими темпами, а это произошло за счет работы с теневым сектором экономики», — заявил А. Чернобай.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
16:39 28.02.2026
12:21 28.02.2026
10:45 28.02.2026
09:42 28.02.2026
09:39 28.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.020