ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



28,5 тысячи цифровых подписей выдали специалисты ГУ Миндоходов в области за 11 месяцев
14:32 / 18.12.2013

ОДЕССА, 18 ДЕКАБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — За 11 месяцев центры Главного управления Министерства доходов и сборов Украины в Одесской области выдали 28,5 тысячи цифровых подписей физическим и юридическим лицам, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 18 декабря, в пресс-службе ГУ Миндоходов в области.

По информации пресс-службы, всего за 11 месяцев текущего года в центрах сертификации ГУ Миндоходов зарегистрировалось 13,5 тысяч физических лиц и граждан, которым выдано 14,5 тысячи цифровых подписей. Среди юридических лиц клиентами центра за этот период стали 4,9 тысяч лиц, которые заказали более 14 тысяч ключей.

Ежемесячно за бесплатными ключами от Миндоходов обращаются почти 3 тысячи плательщиков Одесчины. Самой многочисленной категорией клиентов центра являются физические лица, доля которых составляет 73%.

Ключи электронной цифровой подписи, выданные Центрами, дают возможность отчитываться в режиме онлайн не только в органах Миндоходов, а и в органах Государственной статистики Украины и Пенсионного фонда Украины.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
15:01 07.03.2026
12:49 07.03.2026
12:47 07.03.2026
12:44 07.03.2026
10:45 07.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.026