![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Второй волны кризиса в Украине ожидать не стоит», — мнение
17:05 / 30.07.2010
ОДЕССА, 30 ИЮЛЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Руководитель информационно-аналитического центра FOREX CLUB в Украине Николай Ивченко считает, что второй волны кризиса в Украине ожидать не стоит, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом Н. Ивченко сообщил сегодня, 30 июля, в ходе пресс-конференции в Одессе. «Второй волны кризиса в Украине ожидать не стоит, несмотря на замедление роста мировой экономики. Однако темпы роста в большинстве отраслей народного хозяйства к концу 2010 года — началу 2011 года начнут замедляться, что увеличит период выхода из кризиса еще на шесть-двенадцать месяцев. Однако это не рецессия, которая подразумевает снижение ВВП в течение двух кварталов, а просто замедление темпов роста экономики», — отметил аналитик. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:41 04.03.2026
17:36 04.03.2026
17:30 04.03.2026
17:11 04.03.2026
16:25 04.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.124 |